Genel Blog

Tam kadro! Kazara Aşk dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Kazara Aşk oyuncu kadrosu

0 142

Tam kadro! Kazara Aşk dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Kazara Aşk oyuncu kadrosu

Çekimleri devamlı Star’ın yeni dizisi Rastlantı Sonucu Aşk’ın tanıtımı yayınlandı. İzleyiciler Rastlantı Sonucu Aşk adlı yeni dizinin oyuncu kadrosunu merak ediyor. Koliba Film’in yapımına imza attığı dizinin yönetmenliğini Sadullah Celen üstleniyor. Peki fakat Rastlantı Sonucu Aşk dizisinin oyuncuları kim?

Tesadüfen Aşk  Oyuncu Kadrosu

Tesadüfen Aşk  dizisi oyuncuları kimdir? sorusu çoğunlukla araştırılıyor. Kazara Aşk  oyuncu kadrosundaki isimler haberimizde.

Rastlantı Sonucu Aşk  Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

Rastlantı Sonucu Aşk ’ın başrolünde, Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler yer alıyor. Tesadüfen Aşk oyuncu kadrosunda ise; Uğur Çavuşoğlu, Servet Pandur, Selin Işık, Sadi Celil Cengiz, Aycan Koptur, Burak Tamdoğan, Deniz Altan, Burakhan Yılmaz, Ali Haydar Çataltepe, Öykü Candanadam, Modern Tekin, Nermin Aslan, Nalan Örgüt ve Billur Pınar Yılmaz yer alıyor.

Kazara Aşk Civan Transparan kimdir?

Tesadüfen Aşk Civan Saydam karakterine Ümit İbrahim Kantarcılar hayat veriyor. 

10 Ekim 1987 tarihinde Antalya’da dünyaya gelen Ümit İbrahim Kantarcılar, tiyatro hayatına başlangıçta okul tiyatrosunda başladı.

Sonrasında ise Antalya Belediye Tiyatrosu ’nda oyunlar oynayan Ümit Kantarcılar Antalya Belediye Tiyatrosu ’nda sahnelenen “Midirfillik” oyunuyla ödül aldı.

Kazara Aşk Şimal Karadeniz kimdir?

Tesadüfen Aşk dizisinde Şimal karakterine Suda Zülal Güler canlandırıyor. Artvin ’li, gelenekçi bir ailenin güzeller güzeli kızı olan Şimal, çocukluğundan beri en büyük gerçek dışı olan seramik bölümünü kazandığında, babası, kızını başka bir şehre, özellikle de İstanbul’a göndermek istemez. Lakin Şimal birincil defa babasına aleyhinde çıkar ve üniversite okumak için İstanbul’a kazanç. Ailesinin, kendisiyle gurur duymasını, kararlarını onaylamasını ister. Hayattaki en büyük zaafı ise kendisini dünyaya getirirken ölen ve adını taşıdığı annesinin hatırasıdır. Bütün hayatını, ona ve babasına değerinde elde etmek için adamaya laf vermiştir. Sözünde durur da… Ta oysa başına gelen, o görünmez kaza gününe kadar. O gün Şimal ve ailesinin hayatında her şey değişecektir.

Tesadüfen Aşk Tahin Transparan kimdir?

Tesadüfen Aşk dizisinde Tahsin’i Uğur Çavuşoğlu canlandırıyor. Tahsin bey Gaziantep’de oysa yoksul çocukluk yıllarından daha sonra baba mesleğini alıp azmi ve çalışkanlığı sayesinde büyük bir fabrikaya dönüştürmüştür. Yoktan var ettiği işi onun için asgari ailesi kadar önemlidir. Otoriter, vakur bir adam olmasına rağmen aslında yumuşak kalpli, babacan biridir. Geçmişine, köklerine sıkı sıkıya bağlıdır. Her ne değin artık emekliliğin tadına varmak istediği yaşlara gelse de oğullarına işini emanet edecek kadar güvenmiyordur. Civan ’ı ve Okan ’ı yola getirmek için en kısa zamanda bir çözüm üretmeli, oğullarına daha çok yükümlülük vererek, şirketi artık onlara devretmelidir… Öyle bir yol bulmalıdır ancak, ayrıca adaletli olmalı, ayrıca de Civan ’ı işin başına getirmelidir.

Tesadüfen Aşk Neval Şeffaf kimdir?

Mal Varlığı Pandur’un canlandırdığı Neval karakteri dizide uyarı çekiyor. Gaziantep’li varlıklı, saygıdeğer bir ailenin kızı olarak dünyaya gelen Neval bayan, modern bir kadın olduğu kadar memleketine, onun adetlerine, göreneklerine sıkı sıkıya yan biridir. Ailesi ve kökeniyle gurur duyar, varlıklı ve başarılı bir ailesi olmasıyla övünmekten, hatta bunu biraz görgüsüzlüğe vardırmaktan çekinmez. Başkalarının gözündeki saygınlığına çok siklet verir. Bilhassa de memleketinden tanıdıklarının. En büyük gerçek dışı oğullarını Antep de yetişmiş, kendi görgüsüne sahip, iyi birer ev hanımını olabilecek birer kızla evlendirmektir.

Kazara Aşk Okan Şeffaf kimdir?

Sadi Celil Cengiz’in canlandırdığı kişilik izleyiciler göre merak edilecek. Saydam ailesinin büyük oğludur. Yakışıklı ve karizmatik abisinin gölgesinde büyümüştür. En büyük rakibi olarak abisi Civan’ı görür. Aralarındaki açığı durdurmak için kesintisiz babasına yaranmaya çalışır. Babasının hoşuna gidecek şekilde yaşamak için büyük mücadele harcar. Hatta bunu böylece ileri götürmüştür ancak Tahsin bey tarafından onaylanmak için gençliğini bile doya doya yaşamaz. Babası şirketi, gözünün tuttuğu biriyle evlenen oğluna vereceğini söylediğinde dünyalar onun olur. Bunu yerine geçmek için ne gerekiyorsa yapacaktır. Abisini seviyordur. Ama aralarındaki rekabet onun için çok önemlidir. İşe karşı özel bir tutkusu yoktur. Onun amacı mevkii sahibi elde etmek ve başkalarının gözünde başarılı olmaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.