Genel Blog

TAM KADRO! Maraşlı dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Maraşlı dizisi oyuncu kadrosu!

254

TAM KADRO! Maraşlı dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Maraşlı dizisi oyuncu kadrosu!

Maraşlı dizisinin tanıtım fragmanları izleyiciden bütün not aldı. Dizide çocuğu Zeliş ’in vurulmasıyla birlikte Maraşlı ’nın adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışması anlatılacak. bununla birlikte Mahurla Maraşlı ’nın karşılaşmasıyla büyük bir aşk doğacak. Peki fakat Mahur ’un Maraşlı ’dan gizlediği sır ne? Maraşlı akıcı hikayesiyle izleyici göre merak ediliyor. Peki fakat Maraşlı dizisinin oyuncuları kim?

Peki lakin Maraşlı dizisinin oyuncuları kim?

Maraşlı dizisi oyuncuları kimdir? sorusu araştırılmaktadır. İşte Maraşlı oyuncu kadrosu

Maraşlı dizisinin oyuncu kadrosunda başrollerde Burak Deniz ve Alina Boz yer almaktadır. Senaryosunu Ethem Özışık, Hakan Bonomo, Ercan Uğur’un, yönetmenliğini Arda Sarıgün’ün üstlendiği dizinin kadrosunda ayrıca; Kerem Atabeyoğlu, Saygıdeğer Soysal, Cemil Büyükdöğerli, Rojda Demirer, Melis İşiten, Serhat Kılıç, Evren Yenici, Neslihan Acar, Sinem Akyol, Türkü Su Demirel, Gizem Kala ve Bedriye Rosa Çelik rol alıyor.

 5ff61f86c8c37318b80ea6e5

Maraşlı (Burak Deniz) kimdir?

Maraşlı 1987 Maraş doğumlu eski bordo bereli Özel Kuvvetlerde yıllarca ödev yapmış bir askerdir. Kızı Zeliş’in bir saldırıda yaralanması üzerine görevinden ayrılıp Zeliş’in bakımını üstlenmiştir. Kendisine bir sahaf açan Maraşlı ağırbaşlı bir yaşam yaşamaktadır.

Maraşlı Mahur (Alina Boz) kimdir? 

30’lu yaşlarında, hoş, zeki ve entellektüel bir kadındır. Fotoğraf sanatçısıdır. Kendi stüdyosu vardır. İstanbul’da doğmuş, iyi okullarda aydın, iyi bir çevrede yetişmiş bir kızdır. Ailenin en küçüğü olmasına ve tek kız olmasına rağmen şımarıklığı ya da küstahlığı yoktur. Sadece kendine güveni vardır. Çünkü çocukluğunda iki abisiyle baş etmiştir. Olur Ya adından sebep, melankoli sahibidir. Ara Sıra kendini yalnız hisseder. Yalnız kalmayı da sever fiilen. 

Maraşlı Aziz Türel (Kerem Atabeyoğlu) kimdir?

65 yaşındadır. Ailenin babasıdır. İş dünyasında saygıdeğer bir isimdir. Adanalı saygın bir ailenin oğlu olarak dünyaya geldikten sonradan iyi bir eğitim almış ve genç¸ yaşlarında meslek adamı olmuştur. Derhal ise ülkenin en büyük özel havayolu şirketinin sahibidir. En fazla kızı Mahur’a düşkündür.

Maraşlı Savaş (Saygın Soysal) kimdir?

Saygın Soysal Savaş 40 yaşlarındadır. Yakışıklı, karizmatik, atletik vücutlu, yüksek zevkleri olan, akıllı ve karanlık bir adamdır. En iyi puroyu, şarabı bilir. Tat Alma tadına düşkündür, üstü başı zevklidir. Genelde siyah giyinir. Sanattan anlar. Xeroderma Pigmentosum, öteki adıyla EPP hastasıdır. Yani güneşe çıkamaz. Hayatını daima karanlık ortamlarda sürdürmek zorundadır, dışarı çıktığında çok dikkatli olur. Çünkü vücudu tepki göstermektedir. En keskin özelliği bu hastalıktır. Güneşli havalarda kullandığı özel bir şemsiyesi vardır. Biriyle konuşurken sarf edilen manâlı kelimeleri hitabe sırasında not defterine yazma huyu vardır.

Maraşlı Necati (Serhat Kılıç) kimdir?

35 yaşındadır. İlhan’ın küçüğü, Mahur’un büyüğüdür. Entelektüel ve karizmatik bir adamdır her şeye rağmen. Serseri görünüşlüdür. Tam bir tutunamayan, hem da alkoliktir. Sabah akşam tekrar tekrar elinde matarasıyla içmektedir. 

Maraşlı İlhan (Cemil Büyükdöğerli) kimdir?

41 yaşındadır. Aziz’in en büyük oğlu, Mahur’un abisidir. Şirketin idare heyeti başkanıdır. Bütün bir işkoliktir. mükemmel bir ticari zekası vardır. Şirketin bu derece büyümesinde yaşamsal rolü vardır. Bütün vaktini ise ayırdığı için karısı Dilşad’a ve oğlu Oğuz’a yeterince ilgi gösteremez.

Maraşlı Firuzan (Rojda Demirer) kimdir? 
 
37 yaşındadır. Bütün bir afettir. Sedef Hanım’ın aksine asil bir bayan değildir. Daha fazla orta sınıf bir aileden gelmektedir. Hırsları vardır. Eğitimi yoktur. Cilvesi ve güler yüzüyle Aziz Bey’i kendine aşık etmeyi başarmıştır. Firuzan, Aziz’e iyi kazanç. Fakat Aziz yaşı itibariyle Firuzan’ı her zaman mutlu etmeye muktedir değildir.

Maraşlı (Dilşad) Melis İşiten kimdir?

35 yaşındadır. İlhan’ın karısıdır. Genç¸ yaşta evlenip gebe kalmıştır. Konservatuar mezunudur. İnce zevkleri olan klas bir kadındır. Aydın, entellektüel biridir. Son derece şık ve zariftir. Mahur’un ailede tek dertleşebildiği ve en iyi anlaştığı kişidir. 

Maraşlı Ozan (Âlem Yenici) kimdir?

39 yaşındadır. Türel Holding’in genel müdürüdür. İlhan’ın en yakın adamıdır. İlhan’la dostlukları çok eskiye dayanır. Benzer okulda okumuşlardır, o gençlik zamanlarında beraber takılmışlardır. Arasında çok yaş farkı olmasa da Ozan’ın öz abisi gibidir İlhan. Ona her zaman destek olmuştur. Ozan da onu sever sayar.

Yoruma kapalı.