Genel Blog

TAM KADRO! Teşkilat dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Teşkilat oyuncu kadrosu!

25

TAM KADRO! Teşkilat dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Teşkilat oyuncu kadrosu!

Türkiye’nin isimsiz kahramanlarının hikayeleri başta tüm gerçekliği ile ‘Teşkilat’ta ekrana geliyor. Dizinin kahramanlarına hayat veren oyuncular, karakterlerini canlandırmak için derinlemesine araştırmalar yaptılar; reel olayların dökümanlarından ve konunun uzmanlarından eğitim aldılar. Türk ulusal istihbaratının kuruluşundan bu yanlamasına imza attığı mucizevi başarıların nefes kesici hikayeleri, ‘Teşkilat’ta gün yüzüne çıkıyor. Peki lakin Teşkilat dizisinin oyuncuları kim?

Peki ama Teşkilat dizisinin oyuncuları kim?

Teşkilat dizisi oyuncuları kimdir? sorusu sıklıkla araştırılıyor. Teşkilat oyuncu kadrosundaki isimler haberimizde.

Teşkilat Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

Teşkilat dizisi oyuncuları aralarında Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Mehmet Sanatkâr, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say ve Yavuz Bingöl yer alıyor.

Teşkilat Çağlar Ertuğrul kimdir?

Çağlar Ertuğrul 5 Kasım 1987’de Karşıyaka, İzmir’de doğdu. 2005 yılında Bornova Lisesi’nden mezun oldu. 2011 yılında Koç Üniversitesi, alet mühendisliği bölümünü bitirdi. Burada ilk önce tiyatro ile tanıştı.

13 Nisan 2009 tarihinde ilk olarak Koç Üniversitesi’nde “Romeolar ve Julietler” adlı bir oyunda oynayarak sahne almıştır. Ardından dağıtılmış oyunlarda sahneye çıkmıştır. Kendisine ait bir Youtube kanalı vardır ve buradan değişik komedi tarzında eğlenceli videolar paylaşmaktadır. 2012 yılında Alper Çağlar’ın yönettiği Dağ adlı bir askerî filmin baş rolünde yer almıştır. Filmde, Çağlar Ertuğrul’a Ufuk Bayraktar eşlik etmiştir. Filmde oynamasının gerisinde tanınmıştır. Ardındaki Bana Masal Anlatma filminde oynamıştır. Medcezir, Benim İçin Üzülme ve Afili Aşk gibi bir takım televizyon dizilerinde rol almıştır.

35 buçuk sanat evinde eğitim fark etti. Bir zaman daha sonra reklamlarda yer almaya başladı. Arkasında 2012 yılında Alper Çağlar’ın yönetmenliğini yaptığı Dağ filminde rol aldı ve ününü artırdı. Bunun üstüne Mahsun Kırmızıgül’ün yönettiği Benim İçin Üzülme dizisinde yer aldı. Bu çalışmaların peşinde Kurt Seyit ve Şura ve Boynu Bükükler adlı dizilerde de yer aldı.ir rol veriyor” dedi. Çağlar Ertuğrul son olarak TEŞKİLAT dizisinin kadrosunda yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan MERAK UYANDIRDI! Teşkilat nerede çekiliyor? Teşkilat dizisi Ankara'da nerede çekiliyor? başlıklı makalemizde seo haber, teşkilat ve teşkilat çekildiği yer hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.