Genel Blog

Tarkan, Yıldız Tilbe’nin teklifini kabul etmedi

25

Tarkan, Yıldız Tilbe'nin teklifini kabul etmedi

Yıldız Tilbe, Twitter hesabından evden şarkı söyleyerek sanatkâr dostlarına çağrıda bulundu. İlk pası ‘Kış Güneşi’ şarkısını söyleyerek Megastar’a attı. Tilbe, “Tarkan topu sana attım, sen de kime istiyorsan ona beygir. Bir tane de Orhan Gencebay şarkısı atmak isterdim fakat tek top hakkım var galiba…” ifadelerini kullandı. Ancak Tarkan bu isteği nezaketle reddetti.

Tarkan, “Yıldız’ım sen benim kıymetlimsin, seni fazla severim ve kabul etmemek hiç istemem fakat bu challenge’ın nasıl bir amaca hizmet edeceğini o kadar anlamadım açık konuşmak gerekirse ve bir parçası almak da gelmedi içimden ne yalan söyleyeyim. O yüzden sen en iyisi topu benden geri al, bir başkasına atıver.” diyerek Yıldız Tilbe’yi geri çevirdi.

Megastar’a “Teşekkürler” diyerek cevap veren Tilbe, gerisinde topu popçu Gülşen’e attı. Yıldız Tilbe, bu kere, “Gülşen sana müzisyenler için bir challenge yolluyorum, ne istiyorsan yap” ifadelerini kullandı. Gülşen’in bu çağrıya ne cevap vereceği ise merak konusu oldu.

 

Pandemi döneminde binlerce müzisyen çok olumsuz etkilendi. Seslerini duyurmak isteyen sanatçılar, #HepimizİçinSesVerTürkiye etiketiyle sosyal medyada bir eğilim başlattı ve ilk çağrısını Murat Kekilli’ye yaptı.

Kekilli bu çağrıya, Yıldız Tilbe’nin ‘Delikanlım’ şarkısıyla cevap verdi. Arkasından da Tarkan’ın ‘Kış Güneşi’ şarkısını söyleyen Tilbe, Twitter hesabından Tarkan’a seslendi.

608fd77b2af107108088455b

Bir önceki yazımız olan Jason Statham ve Nusret'in tuzlama şovu başlıklı makalemizde jason statham ve dwayne, jason statham ve dwayne johnson 2019 ve jason statham ve dwayne johnson filmleri izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.