Genel Blog

Teşkilat 5. bölüm izle tek parça! Teşkilat son bölüm full izle!

186

Teşkilat 5. bölüm izle tek parça! Teşkilat son bölüm full izle!

Teşkilat 5. bölümde; Nevzat’ın Sinan’ı alıp Temrenli’den terketmek istemesi Mavi Ay’ın moralini bozmuştur. Okçuluk karşılaşmasından sonra Sinan da sırra kadem basmıştır. Mavi Ay bitmiş Sinan’ı arasa da bulamaz. İskender, arkadaşlarına Sinan’ı geri getireceğine dair laf verir. İşte Teşkilat son birim full tek parça YouTube izle bilgileri…

Teşkilat 5. bölüm izle

Geçmişten günümüze geldiği için Kuzgunların her yerde ortaya çıkmasına kendisinin sebep olduğunu düşünen İskender, Sinan’ı ne pahasına olursa olsun bulacaktır. Kasırga ise okçuluk karşılaşmasını kazanmanın verdiği keyifle yeniden herkese hava atmakla meşguldür. Giovanni ile birlikte naklen yayın açan Kasırga, Mavi Ay’ı nasıl yendiklerine dair olanları kendi açılarından abartarak anlatır. Diğer yandan Refika, sınıfta bir kopya kâğıdı bulur ve Türkçe sınavında kimin kopya çektiğini tespit etmek için harekete geçer. Elif, kopya çeken kişinin kendisi olduğunu Refika’ya itiraf eder ve alacağı cinayet ile yüzleşmek üzere disiplin kurulunun karşısına çıkar. İskender ise süper yetenekleri tamamen Sinan’ın yerini bulur fakat Sinan’ı geri getirmek düşündüğü kadar kolay olmayacaktır. Sinan’ın babası Nevzat, oğlunu gözetmek için Temrenli’den ayrılmaya kararlıdır.

Bir önceki yazımız olan Survivor Sancakay kimdir, kaç yaşında? Sancakay Poyraz iddialarını yanıtladı başlıklı makalemizde survivor sancakay, survivor sancakay 2021 ve survivor sancakay feet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.