Genel Blog

Teşkilat 6. bölüm full izle tek parça! Teşkilat son bölüm full izle!

33

Teşkilat 6. bölüm full izle tek parça! Teşkilat son bölüm full izle!

TRT’nin sevilen dizisi Teşkilat’ın 6. bölümü izleyiciyle buluştu. Teşkilat’ın izle bilgileri araştırılıyor. Teşkilat 6. bölümde; En güvendiği elemanı Leyal’in takım kadar ele geçirilmesiyle Zayed Fadi köşeye sıkışır. Hulki ve Leyal’in değiş tokuş edilmesi teklifini kabul etmek zorunda kalır. Takım, takasın güvenli biçimde gerçekleşmesi için her adımı planlayarak doğaüstü bir hazırlığa girişir. Pınar ve Hakkı keşif amacıyla Kuzey Irak’ta belirlenen bölgeye doğru yola çıkarlar. Leyal’i takasın gerçekleşeceği bölgeye götüren Serdar ve Zehra ise yola beklenmedik sürprizlerle aleyhinde karşıya kalır. İşte Teşkilat son bölüm full tek parça YouTube izle bilgileri…

Teşkilat 6. son bölüm izle

Fadi de takas için kendi planlarını yapar. Bölgedeki terör odakları ile işbirliğine dışarı giden Fadi, Leyal’i kurtardıktan sonradan ortalığı kan gölüne çevirecek şeytani bir plan kurar. Takım, kurulan tuzağın içinden Hulki’yi sağ salim çıkarmaya çalışırken kendilerini fazla daha büyük bir tehdidin içinde bulur.

 

Bir önceki yazımız olan Arıza 30. bölüm full izle tek parça! Arıza final bölümü izle kesintisiz! Arıza son bölümde neler oldu? başlıklı makalemizde arıza 30 bölüm fragmanı, arıza dizisi final ve arıza final mi yapıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.