Genel Blog

Teşkilat 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Teşkilat yeni bölümde neler olacak? Teşkilat 6. yeni bölüm izle!

70

Teşkilat 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Teşkilat yeni bölümde neler olacak? Teşkilat 6. yeni bölüm izle!

Ekranların sevilen dizisi Teşkilat bugün TRT 1’de başlıyor. Heyecanla beklenen yeni bölümün ardındaki izleyiciler 7. birim fragmanı ne vakit yayınlanacak merak ediyor. Peki, Teşkilat 7. yeni bölümü ne süre yayınlanır? 7. bölüm fragmanı çıktı mı? Teşkilat 6. bölümde neler oldu? Yeni bölümde ne olacak?

TEŞKİLAT KONUSU NE?

Teşkilat dizisinde, Ulusal İstihbarat Teşkilatı’nın olağanüstü deneyimleri bir senaryoya aktarılırken, Başkent Ankara’da uzun zamandır ilk olarak bu büyüklükte bir prodüksiyonla dizi çekiliyor. Türkiye tarihinin reel olaylarına ve reel kahramanlarını konu bölge dizide, bir vefat-dirim savaşının, ara sıra bir alev çemberinin içinde “kötü adamların” kim olduğu da fazla konuşulacak ve tartışılacak.

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul ile Deniz Baysal’ın oynadığı diziden manâlı haberler gelmeye devam ediyor. Çekimleri Ankara’da gerçekleştirilen dizinin stoklu ilerlediği ve bir kaç bölümünün evvelden çekildiği biliniyor. Çekimleri başlayan ve çalışmaları çabuk bir şekilde devamlı ve yayın hayatına atılmak için gün sayan dizinin isminde değişikliğe gidildiği öğrenildi. Kod adı Teşkilat olan yeni dizinin, değişen ismini Gazeteci Birsen Altuntaş twitter sayfasından duyurdu.

TEŞKİLAT 7. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Bugün yayınlanacak olan 6. bölümün ardından 7. birim fragmanının çıkması bekleniyor. Henüz yeni birim fragmanı yayınlanmadı.

TEŞKİLAT 6. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Teşkilat 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Teşkilat yeni bölümde neler olacak? Teşkilat 6. yeni bölüm izle!

TEŞKİLAT YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

CEREN, SERDAR’IN HAMLESİ KARŞISINDA ŞOKE OLUYOR…

Serdar’ın kimliğini açıklayıp kendisine evlenme önerge etmesiyle büyük şok yaşamış Ceren, bu sürpriz atak karşı ne yapacağını bilemez. Yolun sonuna geldiğini düşündüğü bir anda gelen bu atak karşı bocalayan Ceren’e geçmişinden gelen gizemli bir ad yardım eli uzatır..

HULKİ’Yİ KURTARMAK İÇİN TÜM İMKANLAR SEFERBER EDİLİYOR…

En güvendiği elemanı Leyal’in ekip kadar ele geçirilmesiyle Zayed Fadi köşeye sıkışır. Hulki ve Leyal’in değiş tokuş edilmesi teklifini benimsemek zorunda kalır. Ekip, takasın güvenli biçimde gerçekleşmesi için her adımı planlayarak olağanüstü bir hazırlığa girişir. Pınar ve Hakkı keşif amacıyla Kuzey Irak’ta belirlenen bölgeye doğru yola çıkarlar. Leyal’i takasın gerçekleşeceği bölgeye götüren Serdar ve Zehra ise yola umulmadık sürprizlerle aleyhinde karşıya kalır.

FADİ’NİN ŞEYTANİ PLANI EKİBİ KÖŞEYE SIKIŞTIRIYOR…

Fadi de değiş tokuş için kendi planlarını yapar. Bölgedeki terör odakları ile işbirliğine dışarı giden Fadi, Leyal’i kurtardıktan sonra ortalığı kan gölüne çevirecek şeytani bir plan kurar. Takım, kurulan tuzağın içinden Hulki’yi sağ salim çıkarmaya çalışırken kendilerini çok daha büyük bir tehdidin içinde bulur.

TEŞKİLAT YENİ BIRIM CANLI İZLE!

Teşkilat 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Teşkilat yeni bölümde neler olacak? Teşkilat 6. yeni bölüm izle!

TEŞKİLAT SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nevzat’ın Sinan’ı alıp Temrenli’den ayrılmak istemesi Mavi Ay’ın moralini bozmuştur. Okçuluk karşılaşmasından sonra Sinan da sırra kadem basmıştır. Mavi Ay yeniden Sinan’ı arasa da bulamaz. İskender, arkadaşlarına Sinan’ı geri getireceğine dair söz verir. Geçmişten günümüze geldiği için Kuzgunların bitmiş ortaya çıkmasına kendisinin sebep olduğunu düşünen İskender, Sinan’ı ne pahasına olursa olsun bulacaktır. Kasırga ise okçuluk karşılaşmasını kazanmanın verdiği keyifle her tarafta herkese hava atmakla meşguldür. Giovanni ile birlikte naklen yayın açan Kasırga, Mavi Ay’ı nasıl yendiklerine dair olanları kendi açılarından abartarak anlatır. Diğer yandan Refika, sınıfta bir kopya kâğıdı bulur ve Türkçe sınavında kimin kopya çektiğini tespit etmek için harekete geçer. Elif, kopya çeken kişinin kendisi olduğunu Refika’ya itiraf eder ve alacağı ceza ile yüzleşmek üzere disiplin kurulunun karşısına çıkar. İskender ise süper yetenekleri sayesinde Sinan’ın yerini bulur ancak Sinan’ı geri getirmek düşündüğü dek kolay olmayacaktır. Sinan’ın babası Nevzat, oğlunu gözetmek için Temrenli’den ayrılmaya kararlıdır.

Fırtına canlı yayında galibiyetlerine ilişkin neler söyleyecek? İskender sırra kadem basan Sinan’ı nasıl bulacak? Kopya çektiğini itiraf eden Elif’i neler bekliyor? Sinan Temrenli’den ayrılacak mı? İskender, Sinan’ı geri getirmek için Nevzat’ı ikna edebilecek mi?

TEŞKİLAT SON BÖLÜM İZLE!

Teşkilat 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Teşkilat yeni bölümde neler olacak? Teşkilat 6. yeni bölüm izle!

TEŞKİLAT OYUNCU KADROSU

Çağlar Ertuğrul : Serdar

Deniz Baysal : Zehra

Mesut Akusta : Mete

Ezgi Eyüboğlu : Ceren

Ezgi Şenler : Pınar

Mehmet Sanatçı : Zayed

Tuncer Salman : Hakkı

Nihat Alptuğ Altınkaya : Hulki

Serdar Yeğin : Uzay

Yavuz Bingöl : Adem

Uğur Ahmet Say : Gürcan

Yunus Destebaşı : Mert Çavuş

Bir önceki yazımız olan Teşkilat canlı izle! TRT 1 Teşkilat 6. yeni bölüm canlı izle! Teşkilat yeni bölümde neler olacak? başlıklı makalemizde canlı izle, canlı tv ve canlı yayın hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.