Genel Blog

Teşkilat 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Teşkilat yeni bölümde neler olacak? Teşkilat 7. yeni bölüm izle!

31

Teşkilat 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Teşkilat yeni bölümde neler olacak? Teşkilat 7. yeni bölüm izle!

Teşkilat dizindeki Zayed Fadi aslında kimdir? İşte yanıtıTeşkilat dizindeki Zayed Fadi doğrusu kimdir? İşte yanıtı

Ekranların sevilen dizisi Teşkilat bugün TRT 1’de başlıyor. Heyecanla beklenen yeni bölümün arkasından izleyiciler 8. birim fragmanı ne süre yayınlanacak merak ediyor. Peki, Teşkilat 8. yeni bölümü ne zaman yayınlanır? 8. bölüm fragmanı çıktı mı? Teşkilat 7. bölümde neler oldu? Yeni bölümde ne olacak?

TEŞKİLAT KONUSU NE?

Teşkilat dizisinde, Ulusal İstihbarat Teşkilatı’nın doğaüstü deneyimleri bir senaryoya aktarılırken, Başkent Ankara’da uzun zamandır öncelikle bu büyüklükte bir prodüksiyonla dizi çekiliyor. Türkiye tarihinin gerçek olaylarına ve gerçek kahramanlarını konu bölge dizide, bir ölüm-dirim savaşının, bazen bir alev çemberinin içinde “fena adamların” kim olduğu da çok konuşulacak ve tartışılacak.

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul ile Deniz Baysal’ın oynadığı diziden manâlı haberler gelmeye devam ediyor. Çekimleri Ankara’da gerçekleştirilen dizinin stoklu ilerlediği ve bir kaç bölümünün önceden çekildiği biliniyor. Çekimleri başlayan ve çalışmaları tez bir şekilde aralıksız ve yayın hayatına atılmak için gün sayan dizinin isminde değişikliğe gidildiği öğrenildi. Kod adı Teşkilat olan yeni dizinin, değişen ismini Gazeteci Birsen Altuntaş twitter sayfasından duyurdu.

TEŞKİLAT 8. BIRIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Bugün yayınlanacak olan 7. bölümün ardından 8. birim fragmanının çıkması bekleniyor. Henüz yeni birim fragmanı yayınlanmadı.

TEŞKİLAT 7. BIRIM FRAGMANI İZLE!

Teşkilat 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Teşkilat yeni bölümde neler olacak? Teşkilat 7. yeni bölüm izle!

TEŞKİLAT YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

EKİP, FADİ’YE UNUTAMAYACAĞI BİR DERS VERİYOR

Teröristlerin alçak planlarını durdurmak için teslim olarak canlarını ortaya koyan Serdar, Zehra ve Hulki, ölümle burun burunadır. Bölgede teröristlerin gözünün önünde gazeteci olarak bulunanPınar ve Hakkı da oraya gelirler. Güvenlik protokollerini çözdüğü SİHA’ları etkisiz hale getirdiğini düşünen Fadi’nin mutluluğu uzun sürmez. Ekibin kendisine hazırladığı oyunu anlayıp neye uğradığını şaşıran Fadi, konumunu kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalacaktır!

FADİ, ŞİRKET’TEN SON BİR KISMET İSTİYOR

Fadi’nin planlarını bozan takım, durumu gitgide artarak ağırlaşan Hulki’yi hastaneye geliştirmek için ülkeye döner. Tedavi altına alınan Hulki ise kendi sağlığından çok babası için endişelenmektedir. Fadi’nin başarısızlığı Şirket’te büyük bir hastalık yaratır. Şirket’in aldığı kararla köşeye sıkışan Fadi, kendini gösterilmek için son bir baht ister.

CEREN, SERDAR’I ÖLDÜRMEK İÇİN EMİR ALIYOR

Sadakatinden şüphelenilen Ceren, Şef’ten Serdar’ı öldürmesi için direktifler alır. Ceren kendisini yeniden görünmek için bu görevi yapmak zorundadır. Bu sırada internette dolaşıma sokulan bir video ortalığı karıştırır. Ankara’da üstteki seviye bir devlet yetkilisine yapılması planlanan suikast planına karşısında takım teyakkuza geçer.

TEŞKİLAT YENİ BÖLÜM CANLI İZLE!

Teşkilat 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Teşkilat yeni bölümde neler olacak? Teşkilat 7. yeni bölüm izle!

TEŞKİLAT SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

CEREN, SERDAR’IN HAMLESİ KARŞISINDA ŞOKE OLUYOR…

Serdar’ın kimliğini açıklayıp kendisine evlenme önerge etmesiyle büyük şok yaşayan Ceren, bu sürpriz saldırı karşı ne yapacağını bilemez. Yolun sonuna geldiğini düşündüğü bir anda gelen bu hamle aleyhinde bocalayan Ceren’e geçmişinden gelen gizemli bir ad takviye eli uzatır..

HULKİ’Yİ KURTARMAK İÇİN BÜTÜN İMKANLAR SEFERBER EDİLİYOR…

En güvendiği elemanı Leyal’in takım göre ele geçirilmesiyle Zayed Fadi köşeye sıkışır. Hulki ve Leyal’in değiş tokuş edilmesi teklifini benimsemek zorunda kalır. Ekip, takasın güvenli biçimde gerçekleşmesi için her adımı planlayarak mucizevi bir hazırlığa girişir. Pınar ve Hakkı keşif amacıyla Kuzey Irak’ta belirlenen bölgeye doğru yola çıkarlar. Leyal’i takasın gerçekleşeceği bölgeye götüren Serdar ve Zehra ise yola umulmadık sürprizlerle karşı karşıya kalır.

FADİ’NİN ŞEYTANİ PLANI EKİBİ KÖŞEYE SIKIŞTIRIYOR…

Fadi de değiş tokuş için kendi planlarını yapar. Bölgedeki terör odakları ile işbirliğine giden Fadi, Leyal’i kurtardıktan sonradan ortalığı kan gölüne çevirecek şeytani bir plan kurar. Ekip, kurulan tuzağın içinden Hulki’yi sağ salim çıkarmaya çalışırken kendilerini çok daha büyük bir tehdidin içinde bulur.

TEŞKİLAT SON BÖLÜM İZLE!

Teşkilat 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Teşkilat yeni bölümde neler olacak? Teşkilat 7. yeni bölüm izle!

TEŞKİLAT OYUNCU KADROSU

Çağlar Ertuğrul : Serdar

Deniz Baysal : Zehra

Mesut Akusta : Mete

Ezgi Eyüboğlu : Ceren

Ezgi Şenler : Pınar

Mehmet Usta : Zayed

Tuncer Salman : Hakkı

Nihat Alptuğ Altınkaya : Hulki

Serdar Yeğin : Uzay

Yavuz Bingöl : Adem

Uğur Ahmet Say : Gürcan

Yunus Destebaşı : Mert Çavuş

Bir önceki yazımız olan Teşkilat canlı izle! TRT 1 Teşkilat 7. yeni bölüm canlı izle! Teşkilat yeni bölümde neler olacak? başlıklı makalemizde gündem, haber ve teşkilat hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.