Genel Blog

Teşkilat 9. bölüm izle tek parça! Teşkilat son bölüm izle!

38

Teşkilat 9. bölüm izle tek parça! Teşkilat son bölüm izle!

TRT 1 ekranlarında her pazar yayınlanan Teşkilat dizisinin 9. bölümü izleyiciyle buluştu. Teşkilat 9. bölüm izle bilgileri araştırılıyor. Teşkilat son bölümde; Serdar ve Zehra, Kasım’la birlikte girdikleri pasaport kontrolünde gergin anlar yaşar. Uçak tamir edilene değin havalimanındaki otelde kalmaya karar verirler. Yeğeni Kasım’ı içeren uçağının düşmediğini öğrenen Fadi hayal kırıklığına uğrar. Kasım’ın Türkiye’ye götürülmesini alıkoymak için Yunanistan’daki dostu Stefanos’tan takviye ister. İşte Teşkilat 9. birim full tek parça izle bilgileri…

Teşkilat 9. bölüm izle

Takım fotoğraflarını çeken kişiyi yakalayıp karargâhta sorguya alır. Kurulan oyunla Ceren’in deşifre olmadığına ikna edilir. Bu sırada Şef, Ceren’e yeni görevini ileterek Serdar’ın başında olduğu ekibin deşifre edilmesini ister.

Teşkilat son birim izle

Uçaktaki arızanın sabotaj kaynaklı olduğunun kesinleşmesi üzerine Fadi’nin peşlerinde olduğunu anlayan Serdar ve Zehra, ülkeyi bir an önce terk etmeleri gerektiğine karar verirler. Stefanos’un adamlarıyla birlikte otele gelmesiyle Yunanistan’dan çıkmak için zorlu bir kaçış planı uygulamaya konur.

608f10a717aca91af4fb1857

Bir önceki yazımız olan Balinalar hangisiyle diğerlerinden daha yakın akrabadır? başlıklı makalemizde facebook, katil ve kim milyoner olmak ister hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.