Genel Blog

Teşkilat bugün var mı? 18 Nisan 2021 Teşkilat saat kaçta? Teşkilat yeni bölüm ne zaman?

22

Teşkilat bugün var mı? 18 Nisan 2021 Teşkilat saat kaçta? Teşkilat yeni bölüm ne zaman?

Teşkilat dizisi her pazar TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor. Birçok izleyici saat 20:00’de TRT 1 ekranlarında Teşkilat dizisi yerine öbür bir programla karşılaştı. Bunun sonucunda Teşkilat bugün var mı değil mu? sorusu araştırılıyor. İşte Teşkilat yeni bölüm ne vakit? sorusunun yanıtı. 

Teşkilat bugün var mı?

Teşkilat dizisi bugün 20:30’da yayınlanıyor. Teşkilat dizisi Ramazan ayı boyunca 20:30’da yayınlanacak. Ramazan ayında Teşkilat dizisinin başlangıç saati 20:00 yerine 20:30 olarak değiştirildi ve yerine Kur’an-ı Kerimi Hoş Okuma Yarışması programı yayınlanıyor. 

Teşkilat yeni birim ne vakit?

Teröristlerin alçak planlarını durdurmak için teslim olarak canlarını ortaya koyan Serdar, Zehra ve Hulki, ölümle burun burunadır. Bölgede teröristlerin gözünün önünde gazeteci olarak yer alan Pınar ve Hakkı da oraya gelirler. Emniyet protokollerini çözdüğü SİHA’ları etkisiz ülkü getirdiğini düşünen Fadi’nin mutluluğu uzun sürmez. Ekibin kendisine hazırladığı oyunu anlayıp neye uğradığını şaşıran Fadi, konumunu kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalacaktır!
FADİ, ŞİRKET’CILT SON BİR ŞANS İSTİYOR
Fadi’nin planlarını bozan takım, durumu giderek ağırlaşan Hulki’yi hastaneye yetiştirmek için ülkeye döner. Tedavi altına alınan Hulki ise kendi sağlığından fazla babası için endişelenmektedir. Fadi’nin başarısızlığı Şirket’te büyük bir hastalık yaratır. Şirket’in aldığı kararla köşeye sıkışan Fadi, kendini görünmek için son bir talih ister.

CEREN, SERDAR’I ÖLDÜRMEK İÇİN EMİR ALIYOR
Sadakatinden şüphelenilen Ceren, Şef’deri Serdar’ı öldürmesi için direktifler alır. Ceren kendisini yeniden görünmek için bu görevi yerine getirmek zorundadır. Bu sırada internette dolaşıma sokulan bir video ortalığı karıştırır. Ankara’da üst düzey bir devlet yetkilisine yapılması planlanan suikast planına karşısında takım teyakkuza geçer.

Bir önceki yazımız olan Deniz Çakır'ın bisikletini alana 10 yıl istendi başlıklı makalemizde bisiklet, deniz cakir ve deniz çakır fotoğrafları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.