Genel Blog

Teşkilat bugün var mı? 2 Mayıs 2021 Teşkilat saat kaçta? Teşkilat yeni bölüm ne zaman?

10

Teşkilat bugün var mı? 2 Mayıs 2021 Teşkilat saat kaçta? Teşkilat yeni bölüm ne zaman?

Teşkilat dizisi her pazar TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor. Çoğu izleyici saat 20:00’de TRT 1 ekranlarında Teşkilat dizisi yerine bambaşka bir programla karşılaştı. Bunun sonucunda Teşkilat bugün var mı değil mu? sorusu araştırılıyor. İşte Teşkilat yeni bölüm ne süre? sorusunun yanıtı. 

Teşkilat bugün var mı?

Teşkilat dizisi bugün 20:30’da yayınlanıyor. Teşkilat dizisi Ramazan ayı baştan başa 20:30’da yayınlanacak. Ramazan ayında Teşkilat dizisinin başlama saati 20:00 yerine 20:30 olarak değiştirildi ve yerine Kur’an-ı Kerimi Hoş Okuma Yarışması programı yayınlanıyor. 

Teşkilat yeni birim ne vakit?

Teşkilat 9.Bölüm Özet

YUNANİSTAN’A MECBURİ İNİŞ

Kasım Firavi takasının arkasından havada arızalanan uçak tepe kaybetmeye başlar. Uçakta büyük panik yaşanır ve Yunanistan’a zorunlu iniş yapılır. Bu şart krizin büyümesine niçin olur çünkü Kasım’ın Yunanistan’a giriş yasağı vardır. Diğer yanda ekibin öteki üyeleri Ceren’i peşine düşüp takip ederken fotoğrafları çekilir.

FADİ YEĞENİNİ ORTADAN KALDIRMAK İSTİYOR

Serdar ve Zehra, Kasım’la birlikte girdikleri pasaport kontrolünde gergin anlar yaşar. Uçak tamir edilene dek havalimanındaki otelde kalmaya karar verirler. Yeğeni Kasım’ı içeren uçağının düşmediğini öğrenen Fadi hayal kırıklığına uğrar. Kasım’ın Türkiye’ye götürülmesini engellemek için Yunanistan’daki dostu Stefanos’tan takviye ister. 

CEREN’İN YENİ GÖREVİ EKİBİ DEŞİFRE ETMEK

Ekip fotoğraflarını çeken kişiyi yakalayıp karargâhta sorguya alır. Kurulan oyunla Ceren’in deşifre olmadığına ikna edilir. Bu sırada Şef, Ceren’e yeni görevini ileterek Serdar’ın başında olduğu ekibin deşifre edilmesini ister. Uçaktaki arızanın sabotaj kaynaklı olduğunun kesinleşmesi üzerine Fadi’nin peşlerinde olduğunu anlayan Serdar ve Zehra, ülkeyi bir lahza önce terk etmeleri gerektiğine karar verirler. Stefanos’un adamlarıyla birlikte otele gelmesiyle Yunanistan’dan çıkmak için zorlu bir kaçış planı uygulamaya konur.

Bir önceki yazımız olan Gülçin Karakaya kimdir, kaç yaşında? İbrahim Tatlıses ile evlendi başlıklı makalemizde ayşegül yıldız, gülçin çakır ve gülçin ergül hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.