Genel Blog

Teşkilat bugün yok mu, neden yok, neden başlamadı? Teşkilat dizisi bitti mi, final mi yaptı, geç mi başlıyor?

32

Teşkilat bugün yok mu, neden yok, neden başlamadı? Teşkilat dizisi bitti mi, final mi yaptı, geç mi başlıyor?

Teşkilat dizindeki Zayed Fadi aslında kimdir? İşte yanıtıTeşkilat dizindeki Zayed Fadi gerçekte kimdir? İşte yanıtı

Ekranların sevilen dizisi Teşkilat bugün saatinde başlamadı. Bunun ardındaki Teşkilat bitti mi, ne süre başlıcak, final mi yaptı? izleyiciler kadar merak edildi. Peki, Teşkilat bugün değil mu, 18 Nisan Teşkilat yayınlanmayacak mı? Teşkilat niçin yok, geç mi başlıyor? Neden geç başlıyor?

TEŞKİLAT DİZİSİ DEĞIL MU, GEÇ Mİ BAŞLIYOR?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat normalde her hafta Pazar günü saat 20:00 ‘da başlıyor. Lakin bugün yarım saat geç başlayacak. Yani Teşkilat 18 Nisan Pazar günü saat 20:30 ‘da yeni bölümüyle ekranlara gelecek. TRT 1’de Kur’an-I Kerim’i Güzel Okuma Yarışması İftar Özel programı olduğundan dolayı dizi biraz geç başlayacak. Kısacası dizi final yapmadı ya da bitmedi, sadece geç başlayacaktır. Yeni bölüm 20:30 ‘da ekranlara gelecek.

TEŞKİLAT DİZİSİ NIÇIN GEÇ BAŞLIYOR?

Ramazan ayında TRT1’de 18:30-20:30 arasında “Kur’an-I Kerim’i Güzel Okuma Yarışması İftar Özel” programı olmaktadır. Bundan nedeniyle Teşkilat dizisi yarım saat geç başlayacaktır. Yani dizinin yeni bölümü bugün 20:30 ‘da ekranlara geliyor.

Teşkilat bugün yok mu, neden yok, neden başlamadı? Teşkilat dizisi bitti mi, final mi yaptı, geç mi başlıyor?

TRT 1 YAYIN AKIŞI

18:00 – Belli Başlı Haber

18:30 – Kur’an-I Kerim’i Hoş Okuma Yarışması İftar Özel

20:30 – Teşkilat

23:45 – Maveraya Yolculuk

TEŞKİLAT DİZİSİ OYUNCULARI

Çağlar Ertuğrul

Deniz Baysal Yurtcu

Mesut Akusta

Ezgi Eyüboğlu

Tuncer Salman

Ezgi Şenler

Mehmet Sanatkâr

Nihat Altınkaya

Serdar Yeğin

Ahmet Uğur Say

Yavuz Bingöl

TEŞKİLAT DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Teşkilat dizisi, ülkesi için kendi hayatlarından vazgeçip kalabalıkların içinde görünmez olmaları gereken bir görevi kabul ederek, “yer altına” inen yedi vatan sevdalısının hikâyesini ekrana getirecek… Ankara’daki SİHA fabrikasına terör saldırısı düzenlenir. Saldırının tanıdık olmayan istihbarat servisleri tarafından organize edildiği tespit edilir. Bunun üstüne Ulusal İstihbarat Teşkilatı içinde bakımlı bir tim kurulur. Bu timin amacı saldırının arkasındaki güçleri tespit etmek ve ortadan kaldırmaktır.

Bir önceki yazımız olan Teşkilat ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Teşkilat geç mi başlayacak? Teşkilat neden geç başlıyor? başlıklı makalemizde teşkilat ne zaman başlayacak, teşkilat ne zaman başlıyor ve teşkilat ne zaman başlıyor dizi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.