Genel Blog

Teşkilat canlı izle! TRT 1 Teşkilat 2. yeni bölüm canlı izle! Teşkilat yeni bölümde neler olacak?

68

Teşkilat canlı izle! TRT 1 Teşkilat 2. yeni bölüm canlı izle! Teşkilat yeni bölümde neler olacak?

Ekranların sevilen dizisi Teşkilat bugün TRT 1‘de başlıyor. Heyecanla beklenen yeni bölümün arkasından izleyiciler 3. bölüm fragmanı ne süre yayınlanacak merak ediyor. Peki, Teşkilat 3. yeni bölümü ne zaman yayınlanır? 3. bölüm fragmanı çıktı mı? Teşkilat 2. bölümde neler oldu? Yeni bölümde ne olacak? Teşkilat dizisi full HD canlı izle!

TEŞKİLAT CANLI İZLE!

TEŞKİLAT KONUSU NE?

Teşkilat dizisinde, Milli İstihbarat Teşkilatı’nın mucizevi deneyimleri bir senaryoya aktarılırken, Başkent Ankara’da uzun zamandır başta bu büyüklükte bir prodüksiyonla dizi çekiliyor. Türkiye tarihinin reel olaylarına ve hakiki kahramanlarını konu bölge dizide, bir ölüm-dirim savaşının, bazen bir ateş çemberinin içinde “fena adamların” kim olduğu da çok konuşulacak ve tartışılacak.

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul ile Deniz Baysal’ın oynadığı diziden kayda değer haberler gelmeye devam ediyor. Çekimleri Ankara’da gerçekleştirilen dizinin stoklu ilerlediği ve bir kaç bölümünün evvelden çekildiği biliniyor. Çekimleri başlayan ve çalışmaları çabuk bir şekilde devam eden ve yayın hayatına atılmak için gün sayan dizinin isminde değişikliğe gidildiği öğrenildi. Kod adı Teşkilat olan yeni dizinin, değişen ismini Gazeteci Birsen Altuntaş twitter sayfasından duyurdu.

TEŞKİLAT 3. BIRIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Bugün yayınlanacak olan 2. bölümün arkasından 3. bölüm fragmanının çıkması bekleniyor. Hemen Şimdi yeni birim fragmanı yayınlanmadı.

TEŞKİLAT YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sevgilisi Ceren’in alçak çıkması sebebiyle hayatının en büyük şokunu yaşayan Serdar, bir yandan bu oyuna nasıl geldiğini düşünürken, öteki yandan iç güvenlik kadar sorgulanır. Uçak kazasının ardından ekibin üyelerinin resmi olarak ölüm ettiklerinin bildiri edilmesiyle birlikte aileler soluğu Mete’nin yanına alır. Mete acı haberi ailelere verirken, aileleri ve sevdikleriyle irtibat kuramayan takım üyeleri verdikleri kararın hayatlarını nasıl etkileyeceğini düşünmektedir.

İç güvenlik sorgusundan çıkan Serdar, Mete’nin talimatı ile Ceren’le ilişkisini sürdürmek zorunda kalır. Ceren takım göre 24 saat peşine düşüp takip altına alınırken; Ceren’den öğrendiği kritik bir veri Serdar’ı öfkesi ve görevi arasında tercih yerine getirmek zorunda bırakır.

Takım SİHA saldırısını düzenleyen Pascal’ın izini bulmak için canla başla çalışırken, sıcacık karargâha gelen Serdar takım üyeleriyle tanışır. Mete, Serdar’ın da ekibe katıldığını açıklayınca buna en büyük itiraz Zehra’dan gelir.

Pascal’ın yurtdışına kaçacağı bilgisi üzerine takım ilk operasyonları için harekete geçer. Şehit edilen mühendislerin kanını yerde bırakmamaya ant içen ekip Pascal’ı yakalayıp arkasındaki karanlık yapıya ulaşmaya kararlıdır.

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Artist, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya ve Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say ve Yavuz Bingöl’ün yer aldığı Teşkilat’ın yapımcılığını Timur Savcı & Burak Sağyaşar, yönetmenliğini ise Yağız Yüksek Dağ Akaydın yapıyor.

Teşkilat canlı izle! TRT 1 Teşkilat 2. yeni bölüm canlı izle! Teşkilat yeni bölümde neler olacak?

TEŞKİLAT SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

YEDİ OLAĞANÜSTÜ KAHRAMANIN VATAN SEVDASI EKRANA KİLİTLEYECEK!

Türkiye’ye karşısında harekete geçen karanlık bir yapı, planlarını devreye sokarak, uluslar arası alanda uyarı çeken Türkiye’nin İHA ve SİHA programını hedef alır. Bu sürpriz hamlenin arkasından Millî İstihbarat Teşkilatı çatısı altında bakımlı bir ekip kurulmasına karar verilir.

“SİZE ÖLMEYİ TEKLİF EDİYORUM”

Tecrübeli istihbaratçı Mete Bey (Mesut Akusta) öncülüğünde kurulacak bu ekibin yurtiçi ve yurtdışında birçok rahat operasyona imza atması planlanırken; bu operasyonların hedefe ulaşması ve etkili olması için, ekip üyelerinin kağıt üzerinde ve “resmen” ölmüş bilinmeleri mecburiyeti ortaya çıkar…

Mete Bey ekipte düşündüğü Zehra (Deniz Baysal Yurtcu), Hakkı Dayı (Tuncer Salman), Pınar (Ezgi Şenler), Hulki (Nihat Altınkaya), Uzay (Serdar Yeğin) ve Gürcan’la (Ahmet Uğur Say) tek tek görüşerek her birine, kendilerini tanıyan herkesin ve ailelerinin kendilerini “ölmüş bilmesi” gerektiğini söyler ve bunu kabullenmelerini önerge eder…

GERİ DÖNÜŞÜ OLMAYAN BİR YOLUN BAŞINDA

Teşkilatın en iyi istihbaratçılarını bir araya getiren bu ekibin liderliği için teşkilatın en favori ismi Serdar Kılıçaslan (Çağlar Ertuğrul) seçilir. Serdar, vatan sevgisi ile aşkı Ceren (Ezgi Eyüboğlu) arasında kalırken (çünkü bu görevin gereği Ceren de Serdar’ı ‘ölmüş’ bilecektir) her biri kendi alanında uzmanlaşmış istihbaratçılardan oluşan ekibin diğer üyeleri de geri dönüşü olmayan bir yola gireceklerinin farkına varırlar.

TEŞKİLAT OYUNCU KADROSU

Çağlar Ertuğrul : Serdar

Deniz Baysal : Zehra

Mesut Akusta : Mete

Ezgi Eyüboğlu : Ceren

Ezgi Şenler : Pınar

Mehmet Sanatçı : Zayed

Tuncer Salman : Hakkı

Nihat Alptuğ Altınkaya : Hulki

Serdar Yeğin : Uzay

Yavuz Bingöl : Adem

Uğur Ahmet Say : Gürcan

Yunus Destebaşı : Mert Çavuş

Bir önceki yazımız olan Teşkilat dizisi nerede çekiliyor? Teşkilat hangi şehirde, hangi ilçede çekiliyor? Dizi çekimleri nerede yapılıyor? başlıklı makalemizde teşkilat dizisi, teşkilat dizisi 1 bölüm full izle ve teşkilat dizisi 2 bölüm izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.