Genel Blog

Teşkilat canlı izle! TRT 1 Teşkilat 6. yeni bölüm canlı izle! Teşkilat yeni bölümde neler olacak?

39

Teşkilat canlı izle! TRT 1 Teşkilat 6. yeni bölüm canlı izle! Teşkilat yeni bölümde neler olacak?

Ekranların sevilen dizisi Teşkilat bugün TRT 1’de başlıyor. Heyecanla beklenen yeni bölümün ardından izleyiciler 7. birim fragmanı ne süre yayınlanacak merak ediyor. Peki, Teşkilat 7. yeni bölümü ne süre yayınlanır? 7. birim fragmanı çıktı mı? Teşkilat 6. bölümde neler oldu? Yeni bölümde ne olacak?

TEŞKİLAT CANLI İZLE!

TEŞKİLAT KONUSU NE?

Teşkilat dizisinde, Ulusal İstihbarat Teşkilatı’nın mucizevi deneyimleri bir senaryoya aktarılırken, Başkent Ankara’da uzun zamandır öncelikle bu büyüklükte bir prodüksiyonla dizi çekiliyor. Türkiye tarihinin reel olaylarına ve gerçek kahramanlarını konu alan dizide, bir vefat-dirim savaşının, ara sıra bir ateş çemberinin içinde “kötü adamların” kim olduğu da fazla konuşulacak ve tartışılacak.

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul ile Deniz Baysal’ın oynadığı diziden önemli haberler gelmeye devam ediyor. Çekimleri Ankara’da gerçekleştirilen dizinin stoklu ilerlediği ve bir kaç bölümünün önceden çekildiği biliniyor. Çekimleri başlayan ve çalışmaları tez bir şekilde devam eden ve yayın hayatına atılmak için gün sayan dizinin isminde değişikliğe gidildiği öğrenildi. Kod adı Teşkilat olan yeni dizinin, değişen ismini Gazeteci Birsen Altuntaş twitter sayfasından duyurdu.

TEŞKİLAT 7. BIRIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Bugün yayınlanacak olan 6. bölümün arkasında 7. birim fragmanının çıkması bekleniyor. Az Önce yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı.

Teşkilat canlı izle! TRT 1 Teşkilat 6. yeni bölüm canlı izle! Teşkilat yeni bölümde neler olacak?

TEŞKİLAT YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

CEREN, SERDAR’IN HAMLESİ KARŞISINDA ŞOKE OLUYOR…

Serdar’ın kimliğini açıklayıp kendisine evlenme teklif etmesiyle büyük şok yaşamış Ceren, bu sürpriz atak aleyhinde ne yapacağını bilemez. Yolun sonuna geldiğini düşündüğü aniden gelen bu hamle karşı bocalayan Ceren’e geçmişinden gelen esrarengiz bir ad takviye eli uzatır..

HULKİ’Yİ KURTARMAK İÇİN TÜM İMKANLAR SEFERBER EDİLİYOR…

En güvendiği elemanı Leyal’in ekip göre ele geçirilmesiyle Zayed Fadi köşeye sıkışır. Hulki ve Leyal’in takas edilmesi teklifini kabul etmek zorunda kalır. Takım, takasın güvenli biçimde gerçekleşmesi için her adımı planlayarak olağanüstü bir hazırlığa girişir. Pınar ve Hakkı keşif amacıyla Kuzey Irak’ta belirlenen bölgeye doğru yola çıkarlar. Leyal’i takasın gerçekleşeceği bölgeye götüren Serdar ve Zehra ise yola umulmadık sürprizlerle karşı karşıya kalır.

FADİ’NİN ŞEYTANİ PLANI EKİBİ KÖŞEYE SIKIŞTIRIYOR…

Fadi de değiş tokuş için kendi planlarını yapar. Bölgedeki terör odakları ile işbirliğine dışarı giden Fadi, Leyal’i kurtardıktan daha sonra ortalığı kan gölüne çevirecek şeytani bir plan kurar. Takım, kurulan tuzağın içinden Hulki’yi sağ salim çıkarmaya çalışırken kendilerini fazla daha büyük bir tehdidin içinde bulur.

TEŞKİLAT SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nevzat’ın Sinan’ı alıp Temrenli’den terketmek istemesi Mavi Ay’ın moralini bozmuştur. Okçuluk karşılaşmasından daha sonra Sinan da sırra kadem basmıştır. Mavi Ay bitmiş Sinan’ı arasa da bulamaz. İskender, arkadaşlarına Sinan’ı geri getireceğine dair laf verir. Geçmişten günümüze geldiği için Kuzgunların her yerde ortaya çıkmasına kendisinin sebep olduğunu düşünen İskender, Sinan’ı ne pahasına olursa olsun bulacaktır. Kasırga ise okçuluk karşılaşmasını kazanmanın verdiği neşeyle bitmiş herkese hava atmakla meşguldür. Giovanni ile birlikte naklen yayın açan Kasırga, Mavi Ay’ı nasıl yendiklerine dair olanları kendi açılarından abartarak anlatır. Diğer yandan Refika, sınıfta bir kopya kâğıdı bulur ve Türkçe sınavında kimin kopya çektiğini saptamak için harekete geçer. Elif, kopya çeken kişinin kendisi olduğunu Refika’ya itiraf eder ve alacağı canice ile yüzleşmek üzere disiplin kurulunun karşısına çıkar. İskender ise süper yetenekleri sayesinde Sinan’ın yerini bulur ama Sinan’ı geri getirmek düşündüğü değin kolay olmayacaktır. Sinan’ın babası Nevzat, oğlunu korumak için Temrenli’den ayrılmaya kararlıdır.

Fırtına canlı yayında galibiyetlerine ilişkin neler söyleyecek? İskender sırra kadem basan Sinan’ı nasıl bulacak? Kopya çektiğini itiraf eden Elif’i neler bekliyor? Sinan Temrenli’den ayrılacak mı? İskender, Sinan’ı geri getirmek için Nevzat’ı ikna edebilecek mi?

TEŞKİLAT OYUNCU KADROSU

Çağlar Ertuğrul : Serdar

Deniz Baysal : Zehra

Mesut Akusta : Mete

Ezgi Eyüboğlu : Ceren

Ezgi Şenler : Pınar

Mehmet Usta : Zayed

Tuncer Salman : Hakkı

Nihat Alptuğ Altınkaya : Hulki

Serdar Yeğin : Uzay

Yavuz Bingöl : Adem

Uğur Ahmet Say : Gürcan

Yunus Destebaşı : Mert Çavuş

Bir önceki yazımız olan Teşkilat nerede çekiliyor? Teşkilat hangi ilde ve ilçede çekiliyor? Dizi çekimleri nerede yapıldı? başlıklı makalemizde osmanlı devleti'nde ilk idari teşkilat nerede, osmanlı devleti'nde ilk idari teşkilat nerede kuruldu ve teşkilat dizisi nerede çekildi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.