Genel Blog

Teşkilat canlı izle! TRT 1 Teşkilat 7. yeni bölüm canlı izle! Teşkilat yeni bölümde neler olacak?

24

Teşkilat canlı izle! TRT 1 Teşkilat 7. yeni bölüm canlı izle! Teşkilat yeni bölümde neler olacak?

Teşkilat dizindeki Zayed Fadi aslında kimdir? İşte yanıtıTeşkilat dizindeki Zayed Fadi fiilen kimdir? İşte yanıtı

Ekranların sevilen dizisi Teşkilat bugün TRT 1’de başlıyor. Heyecanla beklenen yeni bölümün ardından izleyiciler 8. birim fragmanı ne süre yayınlanacak merak ediyor. Peki, Teşkilat 8. yeni bölümü ne zaman yayınlanır? 8. birim fragmanı çıktı mı? Teşkilat 7. bölümde neler oldu? Yeni bölümde ne olacak?

TEŞKİLAT CANLI İZLE!

TEŞKİLAT KONUSU NE?

Teşkilat dizisinde, Ulusal İstihbarat Teşkilatı’nın doğaüstü deneyimleri bir senaryoya aktarılırken, Başkent Ankara’da uzun zamandır başta bu büyüklükte bir prodüksiyonla dizi çekiliyor. Türkiye tarihinin reel olaylarına ve reel kahramanlarını konu alan dizide, bir ölüm-dirim savaşının, bazen bir ateş çemberinin içinde “kötü adamların” kim olduğu da fazla konuşulacak ve tartışılacak.

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul ile Deniz Baysal’ın oynadığı diziden kayda değer haberler gelmeye devam ediyor. Çekimleri Ankara’da gerçekleştirilen dizinin stoklu ilerlediği ve bir kaç bölümünün önceden çekildiği biliniyor. Çekimleri başlayan ve çalışmaları hızla bir şekilde devamlı ve yayınlama hayatına atılmak için gün sayan dizinin isminde değişikliğe gidildiği öğrenildi. Kod adı Teşkilat olan yeni dizinin, değişen ismini Gazeteci Birsen Altuntaş twitter sayfasından duyurdu.

TEŞKİLAT 8. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Bugün yayınlanacak olan 7. bölümün gerisinde 8. birim fragmanının çıkması bekleniyor. Henüz yeni birim fragmanı yayınlanmadı.

Teşkilat canlı izle! TRT 1 Teşkilat 7. yeni bölüm canlı izle! Teşkilat yeni bölümde neler olacak?

TEŞKİLAT YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

EKİP, FADİ’YE UNUTAMAYACAĞI BİR DERS VERİYOR

Teröristlerin alçak planlarını önlemek için teslim olarak canlarını ortaya koyan Serdar, Zehra ve Hulki, ölümle burun burunadır. Bölgede teröristlerin gözünün önünde gazeteci olarak bulunanPınar ve Hakkı da oraya gelirler. Güvenlik protokollerini çözdüğü SİHA’ları etkisiz ülkü getirdiğini düşünen Fadi’nin mutluluğu uzun sürmez. Ekibin kendisine hazırladığı oyunu anlayıp neye uğradığını şaşıran Fadi, konumunu kaybetme tehlikesi ile karşısında karşıya kalacaktır!

FADİ, ŞİRKET’TEN SON BİR KISMET İSTİYOR

Fadi’nin planlarını bozan ekip, durumu gitgide artarak ağırlaşan Hulki’yi hastaneye yetiştirmek için ülkeye döner. Çare altına alınan Hulki ise kendi sağlığından çok babası için endişelenmektedir. Fadi’nin başarısızlığı Şirket’te büyük bir rahatsızlık yaratır. Şirket’in aldığı kararla köşeye sıkışan Fadi, kendini göstermek için son bir baht ister.

CEREN, SERDAR’I ÖLDÜRMEK İÇİN EMİR ALIYOR

Sadakatinden şüphelenilen Ceren, Şef’ten Serdar’ı öldürmesi için talimatlar alır. Ceren kendisini her yerde kanıtlamak için bu görevi yerine getirmek zorundadır. Bu sırada internette dolaşıma sokulan bir video ortalığı karıştırır. Ankara’da üstteki seviye bir devlet yetkilisine yapılması planlanan suikast planına karşısında takım teyakkuza geçer.

TEŞKİLAT OYUNCU KADROSU

Çağlar Ertuğrul : Serdar

Deniz Baysal : Zehra

Mesut Akusta : Mete

Ezgi Eyüboğlu : Ceren

Ezgi Şenler : Pınar

Mehmet Sanatkâr : Zayed

Tuncer Salman : Hakkı

Nihat Alptuğ Altınkaya : Hulki

Serdar Yeğin : Uzay

Yavuz Bingöl : Adem

Uğur Ahmet Say : Gürcan

Yunus Destebaşı : Mert Çavuş

Bir önceki yazımız olan Hercai 69. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hercai ne zaman, 68. bölümde ne oldu? Hercai canlı izle, konusu ve oyuncuları! başlıklı makalemizde atv, bölüm ve gündem hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.