Genel Blog

Teşkilat dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Teşkilat oyuncu kadrosu

186

Teşkilat dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Teşkilat oyuncu kadrosu

Türkiye’nin isimsiz kahramanlarının hikayeleri öncelikle tüm gerçekliği ile ‘Teşkilat’ta ekrana geliyor. Dizinin kahramanlarına yaşam veren oyuncular, karakterlerini yenilenmek için derinlemesine çalışmalar yaptılar; reel olayların dökümanlarından ve konunun uzmanlarından eğitim aldılar. Türk ulusal istihbaratının kuruluşundan bu yana imza attığı olağanüstü başarıların nefes kesici hikayeleri, ‘Teşkilat’ta gün yüzüne çıkıyor. Peki ama Teşkilat dizisinin oyuncuları kim?

Peki ama Teşkilat dizisinin oyuncuları kim?

Teşkilat dizisi oyuncuları kimdir? sorusu çoğunlukla araştırılıyor. Teşkilat oyuncu kadrosundaki isimler haberimizde.

Teşkilat Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

Teşkilat dizisi oyuncuları aralarında Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Mehmet Sanatçı, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say ve Yavuz Bingöl yer alıyor.

Teşkilat Çağlar Ertuğrul kimdir?

Çağlar Ertuğrul 5 Kasım 1987’de Karşıyaka, İzmir’de doğdu. 2005 yılında Bornova Lisesi’nden mezun oldu. 2011 yılında Koç Üniversitesi, makine mühendisliği bölümünü bitirdi. Burada başta tiyatro ile tanıştı.

13 Nisan 2009 tarihinde ilk önce Koç Üniversitesi’nde “Romeolar ve Julietler” adlı bir oyunda oynayarak sahne almıştır. Peşinde çeşitli oyunlarda sahneye çıkmıştır. Kendisine ait bir Youtube kanalı vardır ve buradan dağıtılmış komedi tarzında eğlenceli videolar paylaşmaktadır. 2012 yılında Alper Çağlar’ın yönettiği Dağ adlı bir askerî filmin baş rolünde yer almıştır. Filmde, Çağlar Ertuğrul’a Ufuk Bayraktar eşlik etmiştir. Filmde oynamasının ardından tanınmıştır. Arkasından Bana Masal Anlatma filminde oynamıştır. Medcezir, Benim İçin Üzülme ve Afili Aşk gibi bir takım televizyon dizilerinde rol almıştır.

35 buçuk sanat evinde eğitim fark etti. Bir süre daha sonra reklamlarda yer almaya başladı. Arkasından 2012 yılında Alper Çağlar’ın yönetmenliğini yaptığı Dağ filminde rol aldı ve ününü artırdı. Bunun üstüne Mahsun Kırmızıgül’ün yönettiği Benim İçin Üzülme dizisinde yer aldı. Bu çalışmaların ardından Kurt Seyit ve Şura ve Boynu Bükükler adlı dizilerde de yer aldı.ir rol veriyor” dedi. Çağlar Ertuğrul son olarak TEŞKİLAT dizisinin kadrosunda yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Kefaret Can kimdir, gerçek adı ne? Gökhan Oktay Göztepe kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde can, gökhan oktay göztepe ve kefaret hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.