Genel Blog

Teşkilat dizisi Zehra kimdir, gerçek adı nedir? Deniz Baysal Yurtçu kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

32

Teşkilat dizisi Zehra kimdir, gerçek adı nedir? Deniz Baysal Yurtçu kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

TRT 1’in her Pazar ekrana gelen Teşkilat dizisi ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Dizinin oyuncuları ilgiyle merak ediliyor. Peki lakin Teşkilat Zehra kimdir?

Teşkilat Zehra kimdir?

Deniz Baysal Yurtçu, ‘’İşine saygı duyan, ülkesine aşık, ufak kızına aşık ve çok kuşkucu birisidir. Şüphesinin peşinden gider, bu da başına neler açar göreceğiz.’’ diyerek anlattı.  

Deniz Baysal Yurtcu kimdir?

Deniz Baysal Yurtçu, 5 Nisan 1991 tarihinde İzmir Karşıyaka’da dünyaya gelmiştir. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü’nden mezundur. İzmir Karşıyaka Belediye Tiyatrosu’nda oyunculuğa başlayan Baysal, farklı alanlara yönlendirilmiş reklam filmlerinde oynadı.

Kameralar karşısına başta Bitmez Tükenmez Şarkı dizisi ile geçen Deniz Baysal Yurtçu; Derin Sular, Firari Gelinler, Rüzgarın Kalbi, Fazilet Hanım ve Kızları, Laf ve 7. Koğuştaki Mucize gibi yapımlarda rol almıştır.

Deniz Baysal Yurtçu, 2019 yılında Kolpa grubunun solisti Barış Yurtçu ile dünya evine girdi.

Şimdilerde TRT ekranlarında yayınlanmakta olan Teşkilat dizisinde Zehra karakterine yaşam veren Deniz Baysal Yurtçu, 1.72 metre boyunda, 55 kilo ve Koç burcudur.

Bir önceki yazımız olan Teşkilat Uzay kimdir, gerçek adı ne? Serdar Yeğin kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde istanbul, seo haber ve serdar yeğin hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.