Genel Blog

Teşkilat nerede çekiliyor? Teşkilat hangi ilde ve ilçede çekiliyor? Dizi çekimleri nerede yapıldı?

45

Teşkilat nerede çekiliyor? Teşkilat hangi ilde ve ilçede çekiliyor? Dizi çekimleri nerede yapıldı?

TRT 1’in sevilen dizisi Teşkilat‘ın nerede çekim yaptığı merak edildi. Peki, Teşkilat nerede çekiliyor? Hangi il, ilçe ve mahallede çekimler yapılıyor? Teşkilat nerede çekiliyor?

TEŞKİLAT HANGİ KANALDA, NE VAKIT, SAAT KAÇTA?

Teşkilat her hafta Pazar günü saat 20:00 ‘da TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor.

TEŞKİLAT DİZİSİ KONUSU NE?

Teşkilat dizisinde, Milli İstihbarat Teşkilatı’nın mucizevi deneyimleri bir senaryoya aktarılırken, Başkent Ankara’da uzun zamandır ilk kez bu büyüklükte bir prodüksiyonla dizi çekiliyor. Türkiye tarihinin reel olaylarına ve reel kahramanlarını konu alan dizide, bir ölüm-dirim savaşının, ara sıra bir alev çemberinin içinde “fena adamların” kim olduğu da çok konuşulacak ve tartışılacak.

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul ile Deniz Baysal’ın oynadığı diziden manâlı haberler gelmeye devam ediyor. Çekimleri Ankara’da gerçekleştirilen dizinin stoklu ilerlediği ve bir kaç bölümünün önceden çekildiği biliniyor. Çekimleri başlayan ve çalışmaları çabucak bir şekilde sürekli ve yayın hayatına atılmak için gün sayan dizinin isminde değişikliğe gidildiği öğrenildi. Kod adı Teşkilat olan yeni dizinin, değişen ismini Gazeteci Birsen Altuntaş twitter sayfasından duyurdu.

TEŞKİLAT NEREDE ÇEKİLİYOR?

Teşkilat dizisi başkent Ankara’da çekilmektedir. genellikle Ankara’nın yaklaşık olarak bütün ilçelerinde çekimleri devam edeceği düşünülüyor. Dizinin çekimleri Keçiören, Akyurt, Altındağ, Polatlı, Gölbaşı, Sincan vb. gibi Ankara’nın birçok ilçesinde gerçekleştirileceği bildirildi.

TEŞKİLAT OYUNCULARI KİMLER?

Çağlar Ertuğrul : Serdar

Deniz Baysal : Zehra

Mesut Akusta : Mete

Ezgi Eyüboğlu : Ceren

Ezgi Şenler : Pınar

Mehmet Sanatçı : Zayed

Tuncer Salman : Hakkı

Nihat Alptuğ Altınkaya : Hulki

Serdar Yeğin : Uzay

Yavuz Bingöl : Adem

Uğur Ahmet Say : Gürcan

Yunus Destebaşı : Mert Çavuş

Bir önceki yazımız olan Kefaret 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kefaret dizisi ne zaman, son bölümde ne oldu? Yeni fragman çıktı mı? 21. bölüm canlı izle! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.