Genel Blog

Teşkilat Pınar kimdir, gerçek adı ne? Ezgi Şenler kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

36

Teşkilat Pınar kimdir, gerçek adı ne? Ezgi Şenler kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

TRT 1’in her Pazar ekrana gelen Teşkilat dizisi ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Dizinin oyuncuları ilgiyle merak ediliyor. Peki ama Teşkilat Pınar kimdir?

Teşkilat Pınar kimdir?

Ezgi Şenler karakterini ve diziyi anlatırken ‘’ Karakterim sıra dışı, heyecanlandırıcı, eğlenceli, renkli ve gizemli’’ diyerek anlattı.  

Ezgi Şenler kimdir?

28 Ocak 1993 tarihinde Ankara’da doğan hoş oyuncu hayatının büyük bir bölümünü başkentte geçirmiştir. Aslen Ankaralı olan Ezgi Şenler yaş olarak derhal 27 yaşındadır. Ezgi Şenler doruk-kilo olarak ise 1.68 metre ve 55 kilodur. Ezgi Şenler’in burcu ise kovadır.

9 yaşındayken baleye merak saran Ezgi Şenler Ankara Devlet Opera ve Balesi Çocuk Balesi Bölümü’nde iki yıl eğitim aldı. Bu eğitimin gerisinde 11 yaşındayken Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konsevatuvarı Herzamanki Bale Bölümü’ne devam etti. Dans tutkusunu mesleğe dönüştümek isteyen Ezgi Şenler üniversite eğitimini de bu yöne çevirdi. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Modern Dans Bölümü’nden mezun oldu.

Konsevatuvar eğitiminin ardından oyunculuk yerine getirmek isteyen Ezgi Şenler birincil deneyimini Bodrum Masalı dizisinde yaşam verdiği Aslı karakteriyle yaşadı. 18 Ağustos 2016 tarihinde yayınlanmaya başlayan Bodrum Masalı dizisinin başrollerini Timuçin Esen, Şevval Sam ve Murat Aygen paylaştı. Ezgi Şenler’e oyunculuk deneyiminde sanatçı isimlerin yanı sıra Alperen Durmaz, Dİlan Deniz Çiçek ve Hilmi Cem İntepe gibi genç oyuncular da eşlik etti.

Ezgi Şenler dizileri arasında Bodrum Masalı’nın yanına Canevim ve Nefes Nefese yer aldı. 2018 yılında Ezgi Şenler Nefes Nefes dizisinde Mercan rolünü canlandırdı. 2019 yılında ise Ezgi Şenler, Müjgan Haksever karakteriyle seyirci karşısına çıktı.

Ezgi Şenler şu sıralar Teşkilat dizisinde Pınar karakterini canlandırıyor.

Bir önceki yazımız olan Kefaret Can kimdir, kaç yaşında? Gökhan Oktay Göztepe hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde can, gökhan oktay göztepe ve kefaret hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.