Genel Blog

Teşkilat Serdar kimdir, gerçek adı ne? Çağlar Ertuğrul kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

30

Teşkilat Serdar kimdir, gerçek adı ne? Çağlar Ertuğrul kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

TRT 1’in her Pazar ekrana gelen Teşkilat dizisi ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Dizinin oyuncuları ilgiyle merak ediliyor. Peki fakat Teşkilat Serdar kimdir?

Teşkilat Serdar kimdir?

Serdar ile ilgili konuşan Çağlar Ertuğrul, ‘’Karakterimi anlatamam, anlatırsam başıma kötü şeyler gelir.’’ diyerek diziye bir gizem katmıştır.

Çağlar Ertuğrul kimdir?

Çağlar Ertuğrul, 5 Kasım 1987 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Eğitimini Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır. Akademi 35 Buçuk ve 3 M.O.T.A özel oyunculuk okullarında oyunculuk eğitimi bölge Çağlar Ertuğrul; 2012 yılında rol aldığı Benim İçin Üzülme dizisi ile birincil oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

Medcezir, Beyaz Karanfil, Kurt Seyit ve Şura ve Boynu Bükükler dizilerinde rol bölge Çağlar Ertuğrul, Biz Size Döneriz, Dağ 2, Dağ ve Bana Masal Anlatma filmleri ile sinema dünyasında da adından söz ettirmiştir.

Şimdilerde TRT ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinde Serdar karakterine yaşam veren Çağlar Ertuğrul, 1,87 metre boyunda, 81 kilo ve Akrep burcudur.

Bir önceki yazımız olan Teşkilat nerede çekiliyor? Teşkilat dizisi Ankara'da nerede çekiliyor? başlıklı makalemizde osmanlı devleti'nde ilk idari teşkilat nerede, osmanlı devleti'nde ilk idari teşkilat nerede kuruldu ve teşkilat dizisi nerede çekildi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.