Genel Blog

Teşkilat Serdar kimdir, gerçek adı nedir? Çağlar Ertuğrul kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

23

Teşkilat Serdar kimdir, gerçek adı nedir? Çağlar Ertuğrul kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

TRT 1’in her Pazar ekrana gelen Teşkilat dizisi ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Dizinin oyuncuları merakla merak ediliyor. Peki lakin Teşkilat Serdar kimdir?

Teşkilat Serdar kimdir?

Serdar ile ilgili konuşan Çağlar Ertuğrul, ‘’Karakterimi anlatamam, anlatırsam başıma kötü şeyler kazanç.’’ diyerek diziye bir gizem katmıştır.

Çağlar Ertuğrul kimdir?

Çağlar Ertuğrul, 5 Kasım 1987 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Eğitimini Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır. Akademi 35 Buçuk ve 3 M.O.T.A özel oyunculuk okullarında oyunculuk eğitimi bölge Çağlar Ertuğrul; 2012 yılında rol aldığı Benim İçin Üzülme dizisi ile birincil oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

Medcezir, Beyaz Karanfil, Kurt Seyit ve Şura ve Boynu Bükükler dizilerinde rol bölge Çağlar Ertuğrul, Biz Size Döneriz, Dağ 2, Dağ ve Bana Masal Anlatma filmleri ile sinema dünyasında da adından laf ettirmiştir.

Şimdilerde TRT ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinde Serdar karakterine hayat veren Çağlar Ertuğrul, 1,87 metre boyunda, 81 kilo ve Akrep burcudur.

Bir önceki yazımız olan Teşkilat Mete kimdir, gerçek adı nedir? Mesut Akusta kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde ankara, mesut akusta ve seo haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.