Genel Blog

Teşkilat Zayed Fadi kimdir? Yanındaki kadın yardımcısı merak edildi! Mehmet Usta kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

39

Teşkilat Zayed Fadi kimdir? Yanındaki kadın yardımcısı merak edildi! Mehmet Usta kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

TRT 1’in her Pazar ekrana gelen Teşkilat dizisi ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Dizinin oyuncuları ilgiyle merak ediliyor. Peki ama Teşkilat Zayed Fadi kimdir?

Teşkilat Zayed Fadi kimdir?

Mehmet Artist karakterini ve diziyi anlatırken ‘’ Hikayenin aslında kötü tarafı diyebilirim. Kuvvetli bir karakter, idealleri var, ideallerinin uğruna hiç taviz vermeden devam ediyor. Şahsiyet çok merak uyandırıyor. ’’ diyerek anlattı.  

Mehmet Sanatçı kimdir?

20 Şubat 1979 Düzce doğumlu olan Mehmet Ressam, tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. Ekmek Teknesi dizisinde oynadığı “Ölü” ve Kumaş bebek dizisinde ama “Şoker” karakterleriyle tanınmıştır. Aslen Trabzon’lu olan oyuncunun ailesi ufak yaşlarda babasının ve amcalarının iş kurduğu İstanbul’a taşındı. Doğum yeri İstanbul olmasa da ilk yaşına İstanbul’da girdi ve yaşamını burada büyüyerek devam ettirdi.

İlkokulu Aksaray Mahmudiye İlkokulu’nda, orta okul ve liseyi İstanbul Davutpaşa Lisesi’nde okudu. Üniversite eğitimini ise Marmara Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi’nde tamamladı. Üniversite eğitiminden daha sonra master eğitimi de yapmaya karar veren Mehmet Artist, masterini Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Sosyoloji ve Insanbilim Anabilim dalında ve Sanat Sosyolojisi alanında ‘Modernlik ve Modernleşme ekseninde Geleneksel Türk Tiyatrosu’ tezi ile tamamladı.

Yaşamı boyunca Spor ve oyunculuktan hiç kopmayan Mehmet Sanatkâr, fakülte yıllarına dek Uzakdoğu Savunma Sanatları ile yakından ilgilendi.

Bir önceki yazımız olan Teşkilat Ceren kimdir, hain mi? Ezgi Eyüboğlu kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde ezgi eyüboğlu, istanbul ve seo haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.