Genel Blog

Teşkilat Zehra kimdir, görevi nedir? Deniz Baysal Yurtçu kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

24

Teşkilat Zehra kimdir, görevi nedir? Deniz Baysal Yurtçu kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

TRT 1’in her Pazar ekrana gelen Teşkilat dizisi ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Dizinin oyuncuları ilgiyle merak ediliyor. Peki ama Teşkilat Zehra kimdir?

Teşkilat Zehra kimdir?

Deniz Baysal Yurtçu, ‘’İşine hürmet duyan, ülkesine aşık, ufak kızına aşık ve çok şüpheci birisidir. Şüphesinin peşinden gider, bu da başına neler açar göreceğiz.’’ diyerek anlattı.  

Deniz Baysal Yurtcu kimdir?

Deniz Baysal Yurtçu, 5 Nisan 1991 tarihinde İzmir Karşıyaka’da dünyaya gelmiştir. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü’nden mezundur. İzmir Karşıyaka Belediye Tiyatrosu’nda oyunculuğa başlayan Baysal, farklı alanlara yönlendirilmiş reklam filmlerinde oynadı.

Kameralar karşısına başta Bitmez Tükenmez Şarkı dizisi ile geçen Deniz Baysal Yurtçu; Derin Sular, Kaçak Gelinler, Rüzgarın Kalbi, Fazilet Bayan ve Kızları, Laf ve 7. Koğuştaki Mucize gibi yapımlarda rol almıştır.

Deniz Baysal Yurtçu, 2019 yılında Kolpa grubunun solisti Barışma Yurtçu ile dünya evine girdi.

Şimdilerde TRT ekranlarında yayınlanmakta olan Teşkilat dizisinde Zehra karakterine hayat veren Deniz Baysal Yurtçu, 1.72 metre boyunda, 55 kilo ve Koç burcudur.

Bir önceki yazımız olan Teşkilat Hakkı Dayı kimdir, gerçek adı nedir? Tuncer Salman kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde teşkilat, teşkilat hakkı ve teşkilat hakkı dayı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.