Genel Blog

‘Teşkilat’ın dokuzuncu bölümünde neler olacak?

20

'Teşkilat'ın dokuzuncu bölümünde neler olacak?

Kasım Firavi takasının gerisinde havada arızalanan uçak irtifa kaybetmeye başlar. Uçakta büyük panik yaşanır ve Yunanistan’a mecbur iniş yapılır. Bu koşul krizin büyümesine niçin olur çünkü Kasım’ın Yunanistan’a antre yasağı vardır. Diğer yanda ekibin diğer üyeleri Ceren’i peşine düşüp takip ederken fotoğrafları çekilir.

Serdar ve Zehra, Kasım’la birlikte girdikleri pasaport kontrolünde gergin anlar yaşar. Uçak tamir edilene kadar havalimanındaki otelde kalmaya karar verirler. Yeğeni Kasım’ı içeren uçağının düşmediğini öğrenen Fadi hayal kırıklığına uğrar. Kasım’ın Türkiye’ye götürülmesini engellemek için Yunanistan’daki dostu Stefanos’tan destek ister.

Ekip fotoğraflarını çeken kişiyi yakalayıp karargâhta sorguya alır. Kurulan oyunla Ceren’in deşifre olmadığına ikna edilir. Bu sırada Şef, Ceren’e yeni görevini ileterek Serdar’ın başında olduğu ekibin deşifre edilmesini ister.

Uçaktaki arızanın sabotaj kaynaklı olduğunun kesinleşmesi üzerine Fadi’nin peşlerinde olduğunu anlayan Serdar ve Zehra, ülkeyi bir an önce terk etmeleri gerektiğine karar verirler. Stefanos’un adamlarıyla birlikte otele gelmesiyle Yunanistan’dan çıkmak için engebeli bir kaçış planı uygulamaya konur.

‘Teşkilat’ dizisi, yeni bölümüyle 2 Mayıs Pazar günü saat 20.30’da TRT 1’de.

Bir önceki yazımız olan Diletta Leotta kimdir? Can Yaman’la anılan Diletta Leotta Ryan Friedkin ile görüntülendi başlıklı makalemizde can yaman, dietta leotta ve diletta leotta hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.