Genel Blog

Text Editor Pro

27

Text Editor Pro

Text Editor Pro, çoklu diller ve komut dosyaları için sözdizimi vurgulama desteği ile birlikte gelen enerjik bir metin düzenleme aracıdır.

Text Editor Pro (önceden EditBone), 100’den pozitif hazır skin’i, Unicode karakter haritasını, sayısal bölüm transformasyon aracını, SQL biçimlendirmesini ve ansızın artı dizin ve arama sonucu için takviye karşılamak için 100’ün üstünde seçeneğe erişim sağlar. Bu Nedenle kodlama yerine getirmek ve text editing üstünde çalışmak isteyen biri, kolay arayüzü sayesinde Text Editor Pro üzerinden kolayca aradığına ulaşabilir ve işini birkaç saniye içerisinde bitirebilir.

“Windows’un içinde gelen WordPad, Microsoft Notepad ve Notepad++ metin editörleridir, fakat WordPad küçük ve seri bir kelime işlemci sayılabilir. Notepad temel metin editörüdür, grafik ve OLE desteklemez: .txt uzantılı dosyaları başlamak ve işlemekte, HTML yazmada Notepad kullanılır. Notepad Ansi, Unicod ve UTF8 kodlarını destekler. Notepadde font tüm belgeye uygulanır fakat dosyasıyla kaydedilmez, yani başka bir bilgisayarda dosya açıldığında o bilgisayar programının fontuyla görüntülenir. WordPadde ise font tüm belgeye veya bir kelimeye uygulanabilir, biçimlendirilebilir, dosya açıldığında o haliyle açılır.” Text Editor Pro da bütün olarak bu işleri yapan ve C++, COBOL, DOT Graph Drawing, DSP, DWScript, Fortran, Foxpro, Java, Perl, Python, Ruby SQL ve daha çoğu bambaşka dille çalışan bir programdır. Kodlama işiyle uğraşıyor ve kendinize böyle bir program arıyorsanız, şüphesiz Text Editing Pro’ya göz atmanızı tavsiye ederiz.

İndir

Bir önceki yazımız olan Windows 10 Yıl Dönümü Güncellemesi başlıklı makalemizde bilgisayar, kurtarma ve yedekleme ve windows hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.