Genel Blog

TouchCopy

46

TouchCopy

TouchCopy, iPod ya da öteki iOS cihazlarınızın içeriğini bilgisayarınıza taşımanızı sağlayan bir programdır. Bütün iPhone, iPad ve iPod sürümleri ile ahenkli olan program, multimedya dosyalarınızın, uygulamalarınızın, mesajlarınızın, kişilerinizin, arama kayıtlarınızın ve daha böylece fazla verinizin yedeğini almanıza olanak tanır.

Sisteminize virüs bulaşması ya da bilgi bozulması gibi nedenlerle kaybettiğiniz iTunes kütüphanenizi  kurtarmanızı sağlayan TouchCopy, alt durumda olan iOS cihazınızı otomatik olarak tespit eder ve sezgisel arayüzünü kullanarak içeriğe göz atmanıza olanak sağlar. iOS cihazınızda bulunan tüm verilerinizi bilgisayarınıza taşır. Ek olarak içeriği harici ve dahili sabit sürücünüze yedekleyebilirsiniz. Taşıma işlemi tamamlandığında hangi dosyaların kopyalandığını belirten “Raporlar” bölümü içerir.

TouchCopy programının başlıca özellikleri ise;

iOS cihazınızdaki verileri güvenle saklamanıza asistan olur. iPhone ve iPad uygularını iTunes’a taşıyabilirsiniz. Mesajlarınızın yedeğini alabilirsiniz. Kişilerinizi taşıyabilir, yedeğini alabilirsiniz. iOS cihazınızdaki yerimlerini ve geçmişi görüntüleyebilir ve kopyalayabilirsiniz.

İndir

Bir önceki yazımız olan PerfectDisk başlıklı makalemizde indir perfectdisk, indir perfectdisk ücretsiz ve perfectdisk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.