Genel Blog

Tövbeler Olsun dizisi bitti mi, neden yok? Tövbeler Olsun dizisi neden yayınlanmıyor?

231

Tövbeler Olsun dizisi bitti mi, neden yok? Tövbeler Olsun dizisi neden yayınlanmıyor?

TRT1’in sevilen dizisi Tövbeler Olsun dizisinden izleyicileri üzecek flaş bir tanımlama geldi. Dizinin final tarihinin açıklanmasının yanı sıra baş rollerden birinin de ayrılacağı duyuruldu. Peki, Tövbeler Olsun dizisi bitiyor mu? Tövbeler Olsun final mi yapacak? Tövbeler Olsun ne süre bitecek?

TÖVBELER OLSUN BİTTİ Mİ? NIÇIN FİNAL YAPIYOR?

Tövbeler Olsun dizisinin akıbeti hakkında yapılan açıklamada, Milim Sanat imzalı Tövbeler Olsun dizisi için final kararı alındığını duyuruldu. Güven Kıraç, Erkan Can, İpek Tuzcuoğlu, Çiçek Dilligil, Ünal Silver ve Seda Türkmen gibi çok sayıda meşhur ismin yer aldığı dizi 32. bölümüyle ekranlara veda edecek ve final yapacak. Ayrıca Tövbeler Olsun oyuncularından Seda Türkmen, akıcılık gereği 29. bölümde diziden ayrılacak.

TÖVBELER OLSUN DİZİSİ KONUSU NE?

İşinde başarılı ama fazlasıyla pinti olan mücevher imalatçısı ve bununla beraber Horanta Holding’in yöneticisi Aday Horanta’nın, pinti bir kişilikten cömertliğe dönecek olan hikayesini konu almaktadır. Bu başkalaşım sırasında, “hatme çiçeğim” diye seslendiği karısı Latife ve oğulları Sinan ve Buğra’yı da etkilediğini ayrım eder.

Bir önceki yazımız olan Arıza nerede çekiliyor? Arıza dizisi hangi şehirde, ilçede çekiliyor? Arıza dizisi taksi durağı nerede? başlıklı makalemizde arıza, arıza dizisi çekim yapılan mekanlar ve arıza dizisi çekim yapılan semtler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.