Genel Blog

Tövbeler Olsun Nazmiye Horanta kimdir? Seda Türkmen eşi kimdir, hangi dizilerde oynadı?

39

Tövbeler Olsun Nazmiye Horanta kimdir? Seda Türkmen eşi kimdir, hangi dizilerde oynadı?

Akıllı, zeki ve sade bir kadın olan Nazmiye karakteri Tövbeler Olsun dizisi izleyicileri kadar merakla peşine düşüp takip edilmektedir. Peki ama Tövbeler Olsun dizisinin Nazmiye’si Seda Türkmen kimdir?

Tövbeler Olsun Nazmiye kimdir? 
Akıllı, akıllı, sade ve şık bir giyim tarsi olan Nazmiye, Namzet’in Ayşe’den olma kızıdır. Nazmiye, ölen annesini unutmayan ve cici annesi Latife’yi de bir türlü kabullenemeyen kızıdır. Bu sebeple Latife’nin üzerinde bir baskı unsuru olarak evde sürekli reel annesini hatırlatır. aynı zamanda babacı olan Nazmiye, Horanta Holdingte Tanıtım ve Medya Sorumlusu olarak çalışır. Nazmiye babasından para tırtıklamasa da kardeşleri Sinan ve Buğra’nın tırtıkladığını bilir ve ikisine de birbirini söylemeden babası üzerinden tehdit edip aylık kendi komisyonunu alır. Ve Nazmiye’nin bu paraları alıp ne yaptığı merak konusu olur. Nazmiye’ye, holdingte Osman Necipoğlu’nun adamı olan holdingin avukatı Anıl aşıktır. Nazmiye’yi bir birey daha sever o da Finans Müdürü Ertan’dır.

Seda Türkmen kimdir?

1 Ocak 1986 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarında 8 yıl keman eğitimi bölge Seda Türkmen aynı üniversitenin Hoş Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun oldu. Usta isimleri de kadrosunda yer aldığı Papatyam ve Annem Uyurken dizileriyle dikkatleri üzerine çekti.

Fatih Harbiye dizisinin kadrosunda yer aldı. 19 Ağustos 2017 tarihinde kendisinden üç yaş minik olan meslektaşı Bora Akkaş ile nikah masasına oturdu.

Bir önceki yazımız olan Kefaret dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Kefaret oyuncu kadrosu başlıklı makalemizde kefaret, kefaret dizi oyuncuları ve kefaret fox hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.