Genel Blog

TRT 1 Benim Adım Melek 51. yeni bölüm canlı izle! Benim Adım Melek dizisi canlı izle!

35

TRT 1 Benim Adım Melek 51. yeni bölüm canlı izle! Benim Adım Melek dizisi canlı izle!

TRT 1’in sevilen yapımlarından birisi de Benim Adım Melek dizisidir. Benim Adım Melek 51. birim fragmanı izle! Benim Adım Melek 52. bölüm fragmanı çıktı mı? Benim Adım Melek canlı izle! Benim Adım Melek oyuncuları kimlerdir?

BENİM ADIM MELEK KONUSU NEDİR?

Anneliğin, bütün zorluklara rağmen vazgeçmek değil aksine çocukların için hayata sıkıca tutunmak olduğunu vurgulayan Benim Adım Melek; Melek’in, ailesi ve çocuklarıyla hayatını yeni yeniden inşa etmesini konu alıyor. Dere Erdoğan‘ın Melek karakterine yaşam verdiği dizide bir annenin ayakta kalma çabası ve üç çocuğuyla verdiği yaşam mücadelesine uyarı çekiliyor.

Melek, yaşadıklarından nedeniyle üç çocuğuyla baba ocağına dönerken bir yanlamasına gözü yükseklerde olan kızı Defne’nin (Rabia Soytürk) başına buyrukluğu ve isyankarlığıyla uğraş edip, öteki yana oğlu Kerem’in (Ulvi Kahyaoğlu) futbol sevdası yüzünden başına gelenlerle ve saldırgan tavırlarıyla uğraşacak. Ufak oğlu Seyit Ali (Poyraz Ar) ise her durumda mutlu olacak bir şey bulan hayat dolu karakteriyle her daim annesinin neşe kaynağı olmayı başaracak.

BENİM ADIM MELEK CANLI İZLE…

BENİM ADIM MELEK 51. BIRIM FRAGMANI İZLE…

BENİM ADIM MELEK 52. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Benim Adım Melek bugün 3 Şubat Çarşamba 51. bölümü ile ekranlara gelecek. Bölüm bittikten sonra 52. bölüm fragmanı yayınlanacaktır. Demin yeni birim fragmanı yayınlanmadı. Takipte kalabilirsiniz.

TRT 1 Benim Adım Melek 51. yeni bölüm canlı izle! Benim Adım Melek dizisi canlı izle!

BENİM ADIM MELEK YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Cumali ve Seyitali torunlarının ve çocuklarının mutluluğu için üzerlerine düşün ne ise yapmaya hazırdır… Melek sonunda Halil ile kavuşacağı için mutludur. Halil ise sözleşmenin etkisi ile bu nişan mutluluğunu yaşayamaz.

Kadriye, doğumu sağ salim gerçekleştirir. Lakin ikizlerini bir türlü kucağına alıp bağrına basamaz.

Kenan, Alpay’ın Melek ile Halil’i rahatsız ettiğini ve bir planın arkasından olduğunu sezer. Alpay’ı yakın takibe alır. Kenan neler olduğunu çözebilecek mi? Cumali, Halil’in düşünceli ve sıkıntılı hallerini fark eder. Lakin nedenini bir türlü çözemez.

Vildan, Zümrüt’e bundan böyle dayanamayıp konaktan ayrılmakta karalıdır. Ömer doğup büyüdüğü konağı mı yahut annesini mi seçecektir? Şirhanların konağında yaprak dökümü mü yaşanacak? Alpay Halil’i tekrar yakalayarak sözleşmeyi hatırlatır ve gerginlik yaratır. Halil, Alpay’la yaptığı kontrat gereği nişan yüzüğünü atacak mıdır?

BENİM ADIM MELEK OYUNCULARI KİMLER?

Akarsu Erdoğan : Melek

Kutsi : Halil

Kaan Çakır : Alpay

Şerif Sezer : Nefise

Mustafa Mert Koç : Ömer

Rabia Soytürk : Defne

Ulvi Kahyaoğlu : Kerem

Ece Özdikici : Funda

Hande Kaptan : Kadriye

Muharrem Türkseven : Mahmut

Poyraz Ar : Seyit Ali

Mehmet Çevik : Seyit Ali Karadağ

İsmail Açıl : Adnan

Bir önceki yazımız olan Sol Yanım canlı izle Star TV! Sol Yanım 10. yeni bölümde neler olacak? Sol Yanım son bölüm full izle! Sol Yanım son bölümde neler oldu? başlıklı makalemizde star, star tv ve star tv dizileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.