Genel Blog

TRT 1 Masumlar Apartmanı canlı izle! Masumlar Apartmanı yeni bölümde neler olacak? Masumlar Apartmanı son bölüm izle, son bölümde neler oldu?

24

TRT 1 Masumlar Apartmanı canlı izle! Masumlar Apartmanı yeni bölümde neler olacak? Masumlar Apartmanı son bölüm izle, son bölümde neler oldu?

Baş rollerinde Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Ezgi Ara Verme, Merve Dizdar ve Metin Coşkun gibi oyuncuların yer aldığı ve Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun ünlü romanı “Madalyonun İçi” kitabından uyarlanan Masumlar Apartmanı yayınlandığı birincil günden itibaren büyük istek görüyor. İzleyiciler Masumlar Apartmanı 23. yeni bölümde neler olacak merak ediyor! Masumlar Apartmanı yeni bölüm canlı izleme linkini yazımızdan bulabilirsiniz… İşte tüm detayları!

MASUMLAR APARTMANI YENİ BIRIM CANLI İZLE TRT1!

MASUMLAR APARTMANI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Han, Esra’ya yaptığı açıklamalarla durumu bir kere daha kurtardığını düşünürken, Esra’nın çok daha fazlasını gördüğünden habersizdir. Esra öğrendiklerinin şokuyla ne yapacağını bilmez haldedir. Sonunda İnci’ye anlatır. İnci için durum bu kez yalnızca bir şüpheden ibaret olmaktan çıkmıştır. Araştırmaya girişir.

Naci ise Safiye’ye bu sefer öncekinden çok daha büyük bir sürpriz hazırlar. Ancak işler planladığı gibi gitmez. Bundan Böyle Naci için gerçeklerle yüzleşme vaktidir.

Hikmet’in hastalığı yüzünden yaşadığı kafa karışıklığı, Gülben ve Esat’ı fazla güç bir durumda bırakır. Neriman ise okulda Gamze’nin meydan okumasını kabul eder ve yepyeni bir coşku keşfeder. Bu keşif, onu hiç tanımadığı güvenli olmayan sulara yönlendirir. Esra’nın apartmandan gelen kokuyu takip etmesi ise ortalığı iyice karıştıracak olaylar silsilesini başlatır.

MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

MASUMLAR APARTMANI 22. SON BÖLÜM FULL İZLE !

Naci’nin ambulansa bindirilişini izleyen Safiye, olanlar için kendini suçlar. Onunla görüştüğü için olmuştur her şey. Çareyi, kendini eve kapatıp temizliğe vermekte bulur. İnci’nin ise Naci’nin durumundan sorumluluk sahibi tuttuğu kişi başkasıdır. Bir yana Han’ın kendisi için yaptırdığı dairede Ceylan’ın künyesini bulması, bir yana da Naci’ye olanlar İnci’yi karmakarışık etmiştir Han ise İnci’yle aralarındaki stres yüzünden gece eve fazla geç gelir. Bu koşul, İnci’nin şüphelerini ayrıntılarıyla artırır. Esra’nın apartmana taşınacağını öğrenen Gülben’in ise başka planları vardır. giderken Han, son birkaç gündür yaşadığı zorlukları yeniden yaşamamak için bir adım atmaya karar verir. Oysa bu adım, onu çok daha zorlama bir durumda bırakacaktır.

Bir önceki yazımız olan Show TV Güldür Güldür canlı izle! Güldür Güldür Show 253. yeni bölüm izle! Güldür Güldür fragman izle! Güldür Güldür Show son bölüm (252. bölüm) izle! başlıklı makalemizde show tv güldür güldür, show tv güldür güldür 231 inci bölüm ve show tv güldür güldür son bölüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.