Genel Blog

TRT1 Benim Adım Melek 52. yeni bölüm canlı izle! Benim Adım Melek yeni bölümde neler olacak? Benim Adım Melek yeni bölüm fragmanı izle!

38

TRT1 Benim Adım Melek 52. yeni bölüm canlı izle! Benim Adım Melek yeni bölümde neler olacak? Benim Adım Melek yeni bölüm fragmanı izle!

TRT1’in sevilen dizisi Benim Adım Melek, anneliğin, bütün zorluklara rağmen sözünden dönmek değil aksine çocukların için hayata sımsıkı tutunmak olduğunu vurguluyor. Dizi, asıl şahsiyet Melek’in, ailesi ve çocuklarıyla hayatını yeni her tarafta inşa etmesini konu alıyor. Nehir Erdoğan‘ın Melek karakterine hayat verdiği dizide bir annenin ayakta kalma çabası ve üç çocuğuyla verdiği hayat mücadelesine uyarı çekiliyor. Dizinin baş rollerinde Dere Erdoğan ve Kutsi yer alıyor. Benim Adım Melek, bu akşam 52. bölümüyle ekranların karşısına geliyor. TRT1 Benim Adım Melek son bölümde neler oldu? merak eden izleyiciler yazımızdan ulaşabilirler. Benim Adım Melek yeni bölümde neler olacak? Benim Adım Melek 52. bölüm fragmanı izle!

BENİM ADIM MELEK 52. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

BENİM ADIM MELEK 52. BÖLÜM CANLI İZLE TRT1!

Karadağlar konağında Melek, oğlu Seyitali’nin doğum günü için herkesi ziyafet eder. Bütün aile toplanır. Seyitali’nin doğum günü organizasyonu Halil ve Alpay arasındaki gerilimi gitgide tırmandırır. Bu gerginlik Kerem’e de sıçrar. Kenan, Alpay’ın çevirdiği dolapları anlamaya başlar. Alpay’a engel olmaya çalışacaktır. Kendince çözüm yolları arar.

Zümrüt konakta Ömer ve Defne’ye gizli vermez. Lakin Vildan artık Zümrüt’e dişini göstermeye başlar. Zümrüt bu durumdan rahatsızdır. Kayınvalideler karşı karşıya gelir. Defne bundan böyle taraf seçmek zorundadır. Melek de bundan böyle Halil’in ondan bir şeyler gizlediğini sezer. Cumali oğlunu kara kara düşündüren ve onu evlenmekten alıkoyan sebebin peşini bırakmaz. Cumali, oğlunun ve kendisinin başındaki derdi öğrenebilecek mi? Konak ve han Alpay’ın mı olacak?

Bir önceki yazımız olan Survivor 9 Şubat kim elendi? Survivor bu hafta hangi isim elendi? Ada konseyinde elenen isim kim oldu? Eleme adayları kimler? başlıklı makalemizde survivor, survivor 2020 ve survivor elenen isim hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.