Genel Blog

TRT1 Gönül Dağı canlı izle! Gönül Dağı ne zaman, saat kaçta? Gönül Dağı son bölüm de neler oldu? Gönül Dağı yeni bölümde neler olacak?

100

TRT1 Gönül Dağı canlı izle! Gönül Dağı ne zaman, saat kaçta? Gönül Dağı son bölüm de neler oldu? Gönül Dağı yeni bölümde neler olacak?

TRT’nin sevilen dizisi Gönül Dağı, bu akşam 20 Şubat Cumartesi, 17. yeni bölümü ile ekrana geliyor. Son bölümde izleyicileri ekrana bağlayan Gönül Dağı, yeni bölümde de heyecanlı anlar yaşatacak. Peki, Gönül Dağı ne süre, saat kaçta? 20 Şubat Gönül Dağı bugün var mı? Gönül Dağı son bölüm de neler oldu? Gönül Dağı yeni bölümde neler olacak?

TRT1 GÖNÜL DAĞI YENİ BÖLÜM CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

GÖNÜL DAĞI NE SÜRE, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

TRT1’in sevilen dizisi Gönül Dağı her Cumartesi olduğu gibi bugün de 20:00’de TRT1 ekranlarında olacak!

GÖNÜL DAĞI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Belediye Başkanı Münir Bey, tüm Gedelli’ye Temiz Elektrik Santrali’ni bildiri edince kasaba karışır. Bundan Böyle tüm gözler Taner ve amcaoğullarındadır. Amcaoğulları bir yandan santrali yetiştirmeye çalışırken, diğer yanlamasına ise santrali kuracakları alanı bulmaya çalışmaktadırlar. En uygun alanı bulurlar, ama burası yaşlı bir kadının tarlasıdır. Tarlayı kadından kiralayacaklardır, fakat kadının dokunaklı hikayesi, amcaoğullarını içten etkiler. Santrali kurabilmeleri için bu dokunaklı hikayeyi çözmek zorundadırlar.

sırası gelmişken Sefer, Zahide’yi özel bir yere misafir etme eder. İkili burada geçmişi ve bugünü konuşur. Sefer’in Zahide’ye yapacağı büyük sürpriz ikiliyi nasıl etkileyecektir?

öte yandan Istek, babasıyla ilgili öğrendiği gerçeği, annesiyle konuşmaya çekinir. Ama bu sırrın ağırlığını daha fazla taşıyamaz ve Gülsüm’le konuşmaya karar verir. Gülsüm’ün tepkisi ne olacaktır?

GÖNÜL DAĞI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

“Taner ve Istek tekrar kavuşmuştur. Ama bu kavuşma Süleyman’ın tehdidiyle bere alır. Süleyman, Taner ve amcaoğullarının aldığı yatırımı iptal ettirir. Bu haberle yıkılan Taner, çare ararken bütün olan biteni Gülsüm hoca öğrenir. Bu koşul Gülsüm’ü fazla kızdırır. Süleyman’ın karşısına dikilir ve büyük bir hesaplaşma yaşanır… Bu hesaplaşma Taner ve Istek’i nasıl etkileyecektir?

Öte tarafta Dilek, çobanın kendisine verdiği sırrı Taner’e açıklayacaktır. Bu giz, Taner ve Istek’i nasıl etkileyecektir?

Zahide, çocuklarını Fikret’e yemeğe gönderir. Fakat çocuklar burada Fikret’in farklı bir yüzüyle karşılaşır. Bu şart Zahide’yi bir karar vermeye iter. Zahide, Sefer’i seçim edecek midir?…”

Yoruma kapalı.