Genel Blog

TRT1 Masumlar Apartmanı İnci’nin kardeşi Ege kim? Ege kaç yaşında? Emir Özden kimdir? nereli

140

TRT1 Masumlar Apartmanı İnci’nin kardeşi Ege kim? Ege kaç yaşında? Emir Özden kimdir? nereli

 

Masumlar Apartmanı dizisindeki Ege kimdir? İnci’nin kardeşi karakteri ile karşımıza meydana çıkan Emir Özden kimdir? Emir Özden Nereli ve Masumlar Apartmanı Ege kaç yaşındadır.?  İnci’nin kardeşi Ege karakterini canlandıran Emir Özden’in Bugüne değin oynadığı diziler ve filmleri nelerdir?  Dikte Özden Zirve ve kilosu, burcu nedir?  İşte Dikte özden YouTube kanalı var mı? İnstagram ve Twitter sosyal ağ adresleri neler? Sevgilisi var mı? Dikte  Özden Hayatı ve bilinmeyenleri ile alakalı bütün detayları sizler için özgünleşştirdik.

 

Masumlar Apartmanı dizisindeki Ege kimdir? İnci’nin kardeşi karakteri ile karşımıza çıkan Emir Özden kimdir? Emir Özden Nereli ve Masumlar Apartmanı Ege kaç yaşındadır.?  İnci’nin kardeşi Ege karakterini canlandıran Emir Özden’in Bugüne değin oynadığı diziler ve filmleri nelerdir?  Dikte Özden Doruk ve kilosu, burcu nedir?  İşte Emir özden YouTube kanalı var mı? İnstagram ve Twitter sosyal ağ adresleri neler? Sevgilisi var mı? Emir  Özden Hayatı ve bilinmeyenleri ile alakalı tüm detayları sizler için özgünleşştirdik.

24 yaşında olan Emir Özden tiyatro, dizi ve film oyuncusu olarak karşımıza genç yaşına karşın bir fazla ödülü olan genç oyuncu olarak çıkmıştır. Akabinde de Dikte Özden tiyatro aşkı ile tanınmıştır.. Lise zamanı ardından Masumlar Apartmanı Ege, oyunculuğuna devam etmek ve profosyenel oyuncu almak istemiş ve yoluna da tam gaz devam etmiştir.

Adıgüzel Hoş Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümünden mezun olduktan sonradan Kadir Has Üniversitesi’ne giren Emir Özden’in eğitimi devam etmektedir.

Dikte Özden İnstgram adresi

İnstagram Adresi https://www.instagram.com/emirozdenn/ olup ünlü oyuncunun 24.800 takipçisi bulunuyor.

Masumlar Apartmanı Ege nerelidir?

Tiyatro kare toğluluğu oyuncusu olarak hayatını idame ettiren Masumlar Apartmanı Ege yani Emir Özden şu sıralar ArzuGamze Menajerlik Cast ajansına tabi olarak dizilerde irtifa gösteriyor. Baba mesleği ticaret olarak karşımıza meydana çıkan Emir Özden’in annesi konut hanımıdır ve 2 kardeştirler. Trabzonlu olan Masumlar Apartmanı Ege Emir ÖZden Fenerbahçeli olup,  1.68 boyunda ve 55 kilodur.

İşte genç yeteneğin ödül geçmişi

2018’de Otomatik Portakal oyununda sergilediği performans tam genç yetenek ödülü almaya başat iken dediği gibi oldu ve  Masumlar Apartmanı Ege Dikte ÖZden  Ekin Yazın Dostları Tiyatro Ödüllerinde “Genç Kabiliyet” olarak kariyerini devam ettirmeye hak kazandı.

2019’da Vasfi Rıza Zobu Tiyatro Ödülleri’nde ‘Süper İyi Günler’ sahnesindeki başarısı ile Umut Vadeden Genç Tiyatro Sanatçısı Ödülü’ne de etken oldu.
Yeniden benzer oyundaki performansı ile 2019’da Sadri Alışkın Tiyatro Ödülleri’nde “Üstün Akmen Genç Oyuncu Ödülü”nü aldı.. Ve Masumlar Apartmanı Ege Emir ÖZden bu değin ödüle de doymadı. 2019 senesinde Türkan Kahramankaptan Özel Ödülleri’nde Yılın genç ve başarılı oyuncusu seçildi. Yani en başarılı genç oyuncu deynce akla birincil gelen ad 2019 senesinde Masumlar Apartmanı Ege Dikte ÖZden oldu.
V sonrasında Masumlar Apartmanı Ege Emir ÖZden 2020’de ‘’Bilmemek’’ filmindeki performansıyla 31. Ankara Uluslararası Film Festivalinde ‘En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu’ ödülüne hak görülürken, bunlarla da yetinmedi ve
27. Milletlerarası Adana Altın Koza Film Festivali Ödülleri’nde ‘’Umut Veren Genç Erkek Oyuncu’’ ödülüne egemen oldu.

İlk reklam projelerinde zirve bildiren  Masumlar Apartmanı Ege Dikte ÖZden sonrasında dizi filmlerde rol almaya başladı. 2008’de Çerezos reklamında, 2009 yılında Lcwakiki katalog reklam çekimlerinde 2012’de ise Zannettiğin Gibi Yok isimli kısa filmde yerini lırken karüyerinin de başlangıcı bu tarihler oldu.

TRT ekranlarında 2012 yapımı Çok Eskiden Osmanlı Kıyam ile izlerle olan Masumlar Apartmanı Ege Emir ÖZden
Kariyerinde attığı bu birincil adım sonrası genç oyuncu Böyle Bitmesin (2013) ve Not Defteri (2014) gibi dizilerde de oynadı.

Kariyerinin saymakla bitmediği  Masumlar Apartmanı Ege Dikte ÖZden  Günümüzde TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı isimli dizide Ege karakterine can vermektedir.

Yoruma kapalı.