Genel Blog

TRT1 Payitaht Abdülhamid canlı izle! Payitaht Abdülhamid yeni bölümde neler olacak? Payitaht Abdülhamid 137. son bölüm full izle!

13

TRT1 Payitaht Abdülhamid canlı izle! Payitaht Abdülhamid yeni bölümde neler olacak? Payitaht Abdülhamid 137. son bölüm full izle!

TRT 1 Payitaht Andülhamid dizisi, Osmanlı Devleti’nin 34. Padişahı II. Abdülhamid saltanatının son 13 yılında geçen olayları sanatsal bir şekilde anlatmaktadır. Padişah Abdülhamid Han‘ın düşmanlara ve Osmanları Devleti’ni yıkmaya, hasar vermeye kalkışanlara aleyhinde verdiği savaşı konu bölge tarih dizisi bu hafta 138. bölümüyle ekranlarda olacak. Attığı her adım, kalkıştığı her hamle ve kullandığı her taktik farklı bir us ürünü olan Padişah Abdülhamid ve Osmanlı Devleti, bu hafta neler yaşayacak? Peki Payitaht Abdülhamid yeni bölümde neler olacak? Payitaht Abdülhamid 138. yeni birim canlı izle! Payitaht Abdülhamid son birim full izle! Payitaht Abdülhamid 138. yeni bölüm fragmanı izle!

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

TRT1 PAYİTAHT ABDÜLHAMİD YENİ BIRIM CANLI İZLE!

Tahsin Paşa’nın arkasından Serasker Rıza Paşa da Mithras örgütünün eline tutsak düşer. Sultan Abdülhamid, Hindistan üzerinden yaptığı atak ile düşmana karşılık vermek ister. Abdülhamid’in emri ile sıcacık örgütün peşine düşen Eşref Aziz, vereceği mücadelede Şehzade Ahmet Nuri ile birlikte hareket eder.

Haremdeki haini bulmaya çalışırlarken, Emsal’e gelen bir mektup Naime ve Aliye’yi şüphelendirir. Saliha herkese karşı koruduğu Emsal’in ihanet delilini görür görmez çaresiz kalır. Fatma Aliye’nin arkasından, ne yaptığını anlamaya çalışırken kendini güç bir durumda bulur.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

TRT1 PAYİTAHT ABDÜLHAMİD SON BIRIM İZLE!

Tahsin Paşa’dan Abdülhamid’in gayrinizami harp planını öğrenmek isteyen Cassel, Mithras kumandanı Nerva’ya emri verir. Abdülhamid’den Tahsin Paşa’ya karşılık yapılandırma hamlesinden vazgeçilmesi istenmektedir. Abdülhamid ise ayrıca devletini borçlardan ayrıca de dostunu düşmandan kurtarmanın yollarını arar. Eşref ve ekibi Tahsin Paşa’yı bulmak için çıktıkları yolda kötü bir sürprizle karşılaşır.

Saliha’nın iyi niyetle yaptıklarından belirsizlik eden Naime, Aliye’nin sahte gözyaşlarına inanır. Fatma’nın Aliye’ye güveni de sarsılmıştır. Naime, kendine bir çıkış yolu ararken Aliye onu en ince ayrıntısına kadar köşeye sıkıştırır. Gazetelere verdiği haber Naime’yi mağdur durumda bırakır.

Bir önceki yazımız olan Ramo yeni bölüm canlı izle Show TV! Ramo 32. yeni bölümde neler olacak? Ramo 31. son bölüm full kesintisiz izle! Ramo son bölümde neler oldu? başlıklı makalemizde ramo dizi karakterleri, ramo konusu ve ramo yeni bölüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.