Genel Blog

TRT1 Uyanış Büyük Selçuklu 22. bölüm full izleme linki! Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm tek parça full izle! Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı

32

TRT1 Uyanış Büyük Selçuklu 22. bölüm full izleme linki! Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm tek parça full izle! Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı

Uyanış: Büyük Selçuklu yeni bölümüyle bu akşam saat 20:00’da TRT1 ekranlarına geldi! Son bölümün arkasından seyirci, Uyanış: Büyük Selçuklu 22. bölümü izlemek için araştırıyor. Coşku yaratan konusu ve oyuncuları ile Pazartesi günleri izleyicinin beğenisine sunulan Uyanış: Büyük Selçuklu son bölümü ve daha fazlası haberimizde… İşte, TRT 1 Uyanış Büyük Selçuklu 22. bölüm full izleme linki! Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm tek parça full izle! Uyanış Büyük Selçuklu yeni birim fragmanı yayınlandı mı?

TRT1 UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU SON BÖLÜM FULL İZLE!

TRT 1 UYANIŞ: BÜYÜK SELÇUKLU 22. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tekiş’in saraya gelmesiyle başlayan dar veliaht meselesi; sarayda en fazla senelerdir gönlü asıl hasretiyle yanan Tapar’ın ilgisini çekmişti. Tapar bunun üstüne Başulu’nun mezarını açılmak için bir askerini görevlendirmişti. Tapar’ın askeri Başulu’nun mezarını açamadan engellenmişti. Bu hadise Nizamülmülk tarafından Melikşah‘a söylenmiş, Melikşah ile Tapar bu konu üzerinden tartışmışlar ve Melikşah, Tapar’a tokat atarak ordu pazarı imalathanesinden ayrılmıştı.

Tüm bunlar yaşanırken Tapar’ın Başulu’nun mezarını açtırmaya kalkması ve bu yüzden Melikşah ile tartışmasını haber alacak olan Terken; baba ile oğulun arasını açmaya bile muktedir olan bu tehlikeli sırrı öğrenmek için harekete geçecek midir?

Melikşah’ın ordu pazarından ayrıldığı haberini bölge Markus oraya bir dominant düzenlemişti. Markus’un baskını neticesinde ağır yaralanan Tapar ölecek midir? Oğluyla son konuşması çok sert geçen ve ona tokat atan Melikşah’ın içi vicdan azabıyla dolacaktır. Kalbini intikam ateşi bürüyen Melikşah, Markus’tan intikamını alabilecek midir?

öte yandan sarayda saçtığı fitne tohumları neticesinde çoğu elim hadisenin olmasına sebep olan Tekiş, Melikşah kadar saraydan kovulacaktır. Otağını Isfahan yakınlarına kuran Tekiş’in amacı Melikşah’ı tahttan indirmektir. Bu nihai hedefine gelmek için hangi kirli yolları deneyecektir? Melikşah ile Tekiş’i birbirine düşürüp Selçuklu’yı zayıflatmak isteyen İzakyos, bu emeline ulaşabilecek midir?

Bütün bunların yanı sıra Faysal, Şelemzar’da İlteber’den alacaklı olan tüccarları galeyana getirmeyi başarmış ve yüreğinde taze bir baba acısıyla kavrulan Turna’yı köşeye sıkıştırmaya çabalamış ama başarısız olmuştu. Vazgeçmeyen Faysal, Sencer’in Şelemzar’daki ağırlığını göstererek Erbatur’u ayaklanma etmesi için kışkırtmıştı. Sencer, Erbatur’u cezalandırıp Şelemzar’da asayişi sağlamıştı. Faysal ile Sabbah’ın yeni planı ne olacaktır?

Bir önceki yazımız olan Maraşlı 7. bölüm full HD izleme linki! Maraşlı son bölüm tek parça kesintisiz full izle! Maraşlı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? başlıklı makalemizde maraşlı 22 şubat 2021, maraşlı 7. bölüm full izle (tek parça - son bölüm) ve maraşlı 7. bölüm tek parça hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.