Genel Blog

TRT1 Uyanış Büyük Selçuklu canlı izle! Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölümde neler olacak? Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı izle!

11

TRT1 Uyanış Büyük Selçuklu canlı izle! Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölümde neler olacak? Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı izle!

Uyanış: Büyük Selçuklu yeni bölümüyle bu akşam saat 20:00’da TRT1 ekranlarına gelecek! Son bölümün gerisinde seyirci, Uyanış: Büyük Selçuklu 20. bölümde neler olacak merak ediyor. Coşku yaratan konusu ve oyuncuları ile Pazartesi günleri izleyicinin beğenisine sunulan Uyanış: Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı ve daha fazlası haberimizde… Peki, Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölümde neler olacak? TRT1 Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm canlı izle! Uyanış Büyük Selçuklu son bölümde neler oldu? Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm full izle!

TRT 1 UYANIŞ: BÜYÜK SELÇUKLU 20. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

TRT1 UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU YENİ BÖLÜM CANLI İZLE!

Tacülmülk, Hasan Sabbah’ın bir tertibiyle edindiği yanlış istihbarat neticesinde Sencer’in Kara Tepe’ye pusulandırdığı askerlerin büyük bir kısmını buradan çekmişti. Bu suretle pusulanan az sayıda Selçuklu askerinin öldürülmesine ve Hasan Sabbah’ın devletin önemli bilgilerini taşıyan evrakları ele geçirmesine sebep olmuştu. Giriştiği bu eylemle Melikşah‘ın gözünden düşecek olan Tacülmülk’ün cezası ne olacaktır?

öte yandan Sencer, Sabbah’ın Selçuklu’nun dar evraklarını haçlı kontlarına teslim edeceğini öğrenmişti. Bu teslimatın gerçekleşeceği yeri de öğrenen Sencer, Nizamülmülk ve yiğitleriyle beraber teslimat yerine bir egemen yapmıştı. Sencerler, Sabbah, Markus ve haçlı kontlarından Selçuklu’nun çoğu sırrını taşıyan evrakları almayı başarabilecekler midir? Sencer, Markus’u ve Sabbah’ı yakalayıp intikamını alabilecek midir?

Tüm bunların yanı sıra Zübeyde’nin emrini dinlemeyip Kınık Obasına, Melikşah’ın yanında gelen Terken, Melikşah’ın otağında Başulu ile karşılaşmıştı. Kendisine sırtı dönük olan Başulu’nun yüzünü görecek midir?

öte taraftan ölümün pençesinden kurtulup sıhhatine kavuşacak olan Melikşah, anında Kuvel Kalesi fethi için yeni silahlarla ordusunu teçhizatlandırmak isteyecektir. Bu yönde başlatılan hazırlıklara batıni ve haçlı ittifakı sekte vurmak için nasıl bir harekete girişecektir? Melikşah’ın Kuvel’e fetih için geleceğini bilen İzakyos, bölgede güçlenmek için ne yapacaktır?

Bir önceki yazımız olan Nesrin Cavadzade diziden ayrıldı mı? Yasak Elma 'Şahika Ekinci' karakteri öldü mü? Yasak Elma Şahika diziden neden çıkıyor? başlıklı makalemizde ender, foxtv ve nesrin cevadzade hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.