Genel Blog

Tuba Büyüküstün, Sefirin Kızı’na tartışmalı başladı! Bir iddia fena kafa karıştırdı!

161

Tuba Büyüküstün, Sefirin Kızı’na tartışmalı başladı! Bir iddia fena kafa karıştırdı!
Tuba Büyüküstün, Sefirin Kızı’na tartışmalı başladı! Bir iddia fena kafa karıştırdı!

TelevizyonGazetesi.com / Teferruat – Pazartesi akşamları Star TV ekranlarında yayınlanmakta olan Sefirin Kızı dizisinde daha çok hangi Neslihan Atagül’nam Nare’si ne da Uraz Kaygılaroğlu’nun Gediz’i yok… Esasen destansı amor hikayesinin başlangıcının Nare ve Gediz’in Muğla’ya dönmeleri ile başladığını bilen bir nice peyrev, bundan sonra hikayenin da bittiğini ve kullanılmamış bir dönemin başladığının bile farkında…

Tuba Büyüküstün ise 6 yıl aradan sonraları Açık Deniz Akyürek ile yeniden buluştu ve Karaca Para Aşk dizisiyle ortaya çıkan müthiş ahenk de ayrımsız nöbet daha ekranları değişik tıpkı projede süslemeye başladı. Ancak Büyüküstün’nam diziye gelişi bire bir tartışmayı de yanında getirdi.

Ünlü oyuncunun Sefirin Kızı’ndan mevrut teklifi kabul etmek için 3 milyon TL alacağı ortaya atıldı. Ancak bu rakam sekans piyasasını bilenler vasıtasıyla akla yatkın olamayacak büyüklüğünde gayrimuayyen bir sevap yerine anlatım ediliyor.

Milliyet Ana Yol yazarlarından Sina Koloğlu üstelik bu durumu köşesinde değerlendirdi ve piyasadaki isimlere sorduğunu “Takatli tatminkâr bir cirim değil” cevabını aldığını belirtti.

Tuba Büyüküstün, Sefirin Kızı'na tartışmalı başladı! Bir iddia fena kafa karıştırdı! 1

Neslihan Atagül’ün sağlık nedenleri dolayısı ile çoğaltmak yerinde kaldığı rol için, bölüm başına 70 bin TL aldığı biliniyordu. Fakat Tuba Büyüküstün üzere bu rakamın seksiyon başı 200 bin TL yerine anlatım edilmesi de ilgi çekmişti.

Sina Koloğlu, bu durumu şu sözlerle köşesinde değerlendirdi: “Sorduğum kesim isimleri “100 bin TL akıllıca görülüyor kim, bu parayı çıkartır yapımcı. Tabiatıyla ayrımsız da ev dışı satışlarındaki payını de unutmamak lazım” dediler.”

Yoruma kapalı.