Genel Blog

Turan Balaban kimdir, kaç yaşında? Survivor İsmail Balaban’ın ikizi nereli, ne iş yapıyor?

25

Turan Balaban kimdir, kaç yaşında? Survivor İsmail Balaban’ın ikizi nereli, ne iş yapıyor?

Survivor’da en çok konuşulan yarışmacılardan biri olan başpehlivan kendisi dek annesi ve de kardeşi de merak konusu oldu. Annesinin nişanlısı hakkında söyledikleriyle şaşırsan İsmail Balaban’ın ikizi annesinin yanlış anlaşıldığını Instagram hesabından izah etme yaparak duyurdu. Bu paylaşım ardından Survivor İsmail Balaban’ın ikizi Turan Balaban’ın kimdir sorgulamaları hız kazandı.

İSMAİL BALABAN İKİZİ TURAN BALABAN KİMDİR?

3 Ağustos 1987 Antalya doğumlu olan Turan Balaban 34 yaşında. Antalya Elmalı Akçay köyünden olan İsmail Balaban ikiz kardeşi Turan Balaban da pehlivan. İkizi İsmail Balaban ile birlikte 2006 yılında güreşle ilgilenmeye başladı. Kırkpınar Başpehlivanı İsmail Balaban’ın ikizi Turan Balaban kardeşinin izinden gidiyor. Elmalı’nın Akçay köyünde çiftçilik yapan Hasan-Ümmü Gülsüm Balaban çiftinin ikiz çocuklarından biri olan (İsmail ve Turan Balaban) İsmail Balaban, ufak yaşta güreşe merak salmış, 17 yaşındayken eski yağlı güreş pehlivanlarından Ziya Talan’ın kendilerini keşfetmesiyle güreşi profesyonel olarak yapmaya başladı.

608a3d7e70380e1198af4249

 

Bir önceki yazımız olan Ebru Akel kimdir, kaç yaşında? Ebru Akel kaç çocuğu var? başlıklı makalemizde ebru akel, ebru akel biyografisi ve ebru akel boyu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.