Genel Blog

Türkiye’nin en güzel şarkıları

22

Türkiye’nin en güzel şarkıları

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici, Kanal D’nin yeni müzik ve komedi programı “Şarkılar Bizi Söyler”de buluştu. Yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın, yürütücü yapımcılığını Hülya Sepken’in üstlendiği programın tanıtım filmi önceki gün yayınlandı. 1977 yapımı Türkan Şoray ve Kadir İnanır’ın başrolünü üstlendiği “Selvi Boylum Al Yazmalım” filminden esinlenen tanıtım videosu hem izleyicilerden ayrıca de sosyal medya kullanıcılarından büyük övgü aldı.

6028c8c7b57f1507c89e7371

ÇEKİMLER KÖYDE YAPILDI

İstanbul’a yakın bir köyde çekilen tanıtım filminde yaklaşık 100 karakter bir ekip çalıştı ve çekimler bütün gün sürdü. Sibel Can’ın kostümü ve güzelliğiyle herkesi kendine hayran bıraktığı tanıtımda, Hakan Altun kamyonu kullanmaya çalışırken eğlenceli anlar yaşadı. Hüsnü Şenlendirici ise kamyonun kasasında çaldığı klarneti ile tanıtıma renk kattı.
Türkiye’nin en hoş şarkıları

Sibel Can ve Altun sunacak

Sunuculuğunu Sibel Can ve Hakan Altun’un yaptığı programda, Hüsnü Şenlendirici klarnetiyle onlara eşlik edecek. Can, Altun ve Şenlendirici’nin Türkiye’nin en hoş şarkılarıyla izleyiciye unutulmaz anlar yaşatacağı “Şarkılar Bizi Söyler”in birincil bölümü 25 Şubat’ta Kanal D’de yayınlanacak.

 

Bir önceki yazımız olan Selçuk, Haluk'u şoke eden bir bilgi paylaşıyor! başlıklı makalemizde sadakatsiz konusu, sadakatsiz oyuncu kadrosu ve sadakatsiz son bölüm özeti hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.