Genel Blog

Türkü Akbayram kimdir, kaç yaşında? Edip Akbayram’ın kızı Türkü Akbayram nereli?

21

Türkü Akbayram kimdir, kaç yaşında? Edip Akbayram’ın kızı Türkü Akbayram nereli?

magazin gündeminde fazla görülmese de yıllardır babasının vokalliğini yapan Türkü Akbayram, “Kuzeyin Oğlu Volkan Konak” müzik programına konuk oluyor. Edip Akbayram’ın kızı Türkü Akbayram, ilk single çalışmasında ‘Hiçbiri’ şarkısını seslendirdi. İşte hayatına dair ayrıntı..

TÜRKÜ AKBAYRAM KİMDİR?

1986 yılında doğan Türkü Akbayram, Ayten-Edip Akbayram’ın kızıdır. 2013 yılında Serdar Çınar’la evlendi. Türkü Akbayram, aslen Gazianteplidir. İstanbul Kandilli’deki Adile Sultan Sarayı’nda yapılan düğünde Serdar Çınar’la evlenen Edip Akbayram’ın kızı Türkü Akbayram’ın nikâh şahitliğini, artist Edip Akbayram’ın Antalyalı turizmci Ramazan Aslan ile Gaziantep’deri çocukluk arkadaşı Eyüp Leblebici yapmıştı.

6082a60cd265a20ec8598d83

Serdar Çınar-Türkü Akbayram çifti, 2019’da Lavin adındaki kızlarını dünyaya getirdi. Babasını kendine misal bölge ve onu kızı olduğu için kibir duyduğunu söyleyen Türkü Akbayram, 2018’de ‘Hiçbiri’ adındaki şarkısıyla müzik piyasasına girdi. Medyada çok ön plana çıkmayan Türkü Akbayram’ın konserden konsere koştuğu belirtiliyor.

‘Akbayram’ cet isminin daima avantajını yaşadığını açıklayan Türkü Akbayram, Edip Akbayram’ın Türkiye’de gelmiş geçmiş en önemli ve saygın insanlardan biri olduğunu vurgulayarak, ‘Türkü, Edip Akbayram’ın kızıymış’ diye beni takdim ettiklerinde onur duyuyorum’ ifadelerini kullandı.

6082a618d265a20ec8598d85

TÜRKÜ AKBAYRAM’IN ŞARKILARI

Türkü Akbayram, Hiçbiri’nin arkasından 2020’de Mavi Liman, Sarı Gelin, Yiğidim Aslanım ve Gereksiz Yere şarkılarını seslendirdi.

6082a626d265a20ec8598d88

Bir önceki yazımız olan Savaşçı dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Savaşçı oyuncu kadrosu başlıklı makalemizde savaşçı dizisi oyuncuları, savaşçı dizisi oyuncuları gerçek adları ve savaşçı dizisi oyuncuları gerçek isimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.