Genel Blog

TV8 Kırmızı Oda 24. bölüm izleme linki! Kırmızı Oda son bölüm full izleme linki! TV8 Kırmızı Oda 25. yeni bölüm fragman yayınlandı mı?

27

TV8 Kırmızı Oda 24. bölüm izleme linki! Kırmızı Oda son bölüm full izleme linki! TV8 Kırmızı Oda 25. yeni bölüm fragman yayınlandı mı?

Yönetmeliğini Cem Karcı’nın yaptığı, Banu Kiremitçi Bozkurt‘un senaryosunu kaleme aldığı psikolojik dram türündeki Türk yapımı televizyon dizisi TV8 Kırmızı Oda, her hafta olduğu gibi bu hafta da izleyiciler tarafından ilgi gördü. Yazan Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi adlı eseri ve çeşitli bölümler derlenerek televizyona uyarlanan Kırmızı Oda dizisi son bölümü de büyük alaka gördü! İşte, TV8 Kırmızı Oda 24. bölüm izleme linki! Kırmızı Oda son bölüm full izleme linki! TV8 Kırmızı Oda 25. yeni bölüm fragman yayınlandı mı?

KIRMIZI ODA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

TV8 KIRMIZI ODA SON BÖLÜM FULL KESİNTİSİZ İZLE!

Aylardır herkesin heyecanla izlediği Boncuk karakteri, geçen hafta diziden ayrıldı. Sonunda hastaneye yatan Boncuk, Sadık’tan senelerdir beklediği ilgi ve sevgiyi görmeye başladı! Delikanlı Sadi rolüyle diziye katılan Erkan Petekkaya’nın rahatsızlığının panik hücum olduğu belirtilirken, Doktor Hanım bu atakların sebebini araştırmaya devam ediyor. Sokaklarda gelişen Sadi’nin yaşam hikayesi çoktan herkesi merak ettiriyor! Üvey baba tacizini daha minik yaşta yaşayan Kumru ise hala bunu içinden atamıyor ve hayatı onun için çok zor gidiyor! Doktor Bayan’a içini açan Kumru, kocasına ve çocuğuna bunu yansıttığı için daha fazla üzülüyor! Evliliklerinin bitmesine katlanamayan Nazlı’nın ailesi ve çocukluğu da psikolojisini kavramak için bu bölümde daha da açıklandı!

Bir önceki yazımız olan Seni Çok Bekledim 4. bölüm izleme linki! Star TV Seni Çok Bekledim son bölüm full kesintisiz izle! Seni Çok Bekledim 4. yeni bölüm fragmanı! başlıklı makalemizde star, star tv ve star tv dizileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.