Genel Blog

TV8 Kırmızı Oda Canlı izle! Kırmızı Oda 24. yeni bölüm canlı izle! Kımızı Oda son bölüm izle! 11 Şubat Kırmızı Oda 24. bölüm fragmanı!

12

TV8 Kırmızı Oda Canlı izle! Kırmızı Oda 24. yeni bölüm canlı izle! Kımızı Oda son bölüm izle! 11 Şubat Kırmızı Oda 24. bölüm fragmanı!

Yönetmeliğini Cem Karcı’nın yaptığı, Banu Kiremitçi Bozkurt‘un senaryosunu kaleme aldığı psikolojik dram türündeki Türk yapımı televizyon dizisi TV8 Kırmızı Oda, her hafta olduğu gibi bu hafta da izleyiciler tarafından alaka görüyor. Yazar Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi adlı eseri ve dağıtılmış bölümler derlenerek televizyona uyarlanan Kırmızı Oda dizisi son bölümü de büyük alaka gördü! Kırmızı Oda son bölüm izlemek ve TV8 Kırmızı Oda canlı izlemek için haberimizi peşine düşüp takip edebilirsiniz! Kırmızı Oda Canlı izle! TV8 Kırmızı Oda 24. yeni bölüm canlı izle! Kımızı Oda son birim izle! 11 Şubat Kırmızı Oda 24. birim fragmanı!

KIRMIZI ODA YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

TV8 KIRMIZI ODA CANLI İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ!

Aylardır herkesin heyecanla izlediği Boncuk karakteri, geçen hafta diziden ayrıldı. Sonunda hastaneye yatan Boncuk, Sadık’tan yıllardır beklediği ilgi ve sevgiyi görmeye başladı! Delikanlı Sadi rolüyle diziye katılan Erkan Petekkaya’nın rahatsızlığının panik saldırı olduğu belirtilirken, Doktor Hanım bu atakların sebebini araştırmaya devam ediyor. Sokaklarda çoğalan Sadi’nin yaşam hikayesi çoktan herkesi merak ettiriyor! Üvey baba tacizini daha ufak yaşta yaşamış Kumru ise hala bunu içinden atamıyor ve hayatı onun için fazla kuvvet gidiyor! Hekim Hanım’a içini açan Kumru, kocasına v çocuğuna bunu yansıttığı için daha çok üzülüyor!

Bir önceki yazımız olan Mucize Doktor Adil Hoca diziden mi ayrıldı, neden ayrıldı? Reha Özcan diziden neden ayrıldı? Reha Özcan kimdir? başlıklı makalemizde gündem, haber ve mucize doktor adil hoca hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.