Genel Blog

Ukraynalı model Anzelika’nın son söze “Please” olmuş

0 52

Ukraynalı model Anzelika'nın son söze

Sancaktepe Abdurrahmangazi Mahallesi’ndeki lüks bir sitede Ukraynalı fotomodel Anzelika Srabiants’ın ünlülerin köpek eğitmeni sevgilisi Burak Ercan ile yaşadığı evin balkonundan düşüp, ölmesiyle ilgili detaylara ulaşıldı. Edinilen bilgiye göre, Anzelika Srabiants ve sevgilisi, eğlenmek için Ataşehir’de bulunan bir restorana gidip, yemek yedi. Alkol bölge çift, Ercan’ın iddialarına tarafından kıskançlık krizine girdi. Eve dönmek için taksiye binen çift tartışmaya başladı. Ukraynalı model, Ercan’a yumruk atarak, kaşını yardı. Çift eve vardıktan sonra da korkunç olay gerçekleşti.

“TAKSİDE BANA YUMRUK ATIP KAŞIMI YARDI”

Genç kadının ölümünün ardındaki ‘Sancaktepe İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri göre gözaltına alınan ve sevk edildiği adliyede, ‘kasten öldürme’ suçundan tutuklanan Burak Ercan ifadesine, “Anzelika Srabiants kız arkadaşım olur. Akşam Ataşehir’de bulunan bir restorana gitgide artarak, yemek yemek yedik. daha sonra da içki aldık. Bu sırada kıskançlık sebebiyle tartışmaya başladık. Restorandan çıktıktan sonradan taksiye bindik. Bu sırada da ağız dalaşı devam etti. Anzelika bana yumruk attı. Kaşımı yardı. Kendi evime gitmek istiyorum dediğinde de taksiden indik. Anzelika ayakkabısını çıkararak, koşmaya başladı. Ben de peşinden gittim. İkna ederek benim evime gitmek için taksiye bindik. Eve geldiğimizde de kavga devam etti. Ben de lavaboya girdim. Çıktığımda balkondan kendini sarkıttığını gördüm. Hemen cep telefonu videosunu açarak, tescil yapmaya başladım. Sonradan ben de balkona giderek yukarıya sürüklemek istedim fakat başaramadım. Beşinci kat balkondan aşağı düştü” dedi.

Balkondan düşerek feci şekilde can veren Ukraynalı modelin son sözü 'Please' olmuşKöpek Eğitmeni Burak Ercan

2 DAKİKALIK VİDEO ÇEKMİŞ

Burak Ercan’ın, Anzelika Srabiants’ı cep telefonuyla çektiği videoya incelenmek üzere el konuldu. Ukraynalı modelin korkuluklardan tutunurken yalnızca ellerinin görüldüğü 2 dakikalık videodan genç kadının, ‘Burak Burak’ diye seslendiği, Burak Ercan’ın da İngilizce olarak “Come come” (gel gel) yanıtı verdiği, son olarak da Anzelika Srabiants’ın ‘Please, please’ (Lütfen lütfen) diye bağırdığının tespit edildiği öğrenildi. Videoda kadının aşağı düşmesinin de görüldüğü öğrenildi. Videonun yanı sıra site güvenlik kamera kayıtlarına da savcılık göre el konuldu.

Balkondan düşerek feci şekilde can veren Ukraynalı modelin son sözü 'Please' olmuş
Balkondan düşerek feci şekilde can veren Ukraynalı modelin son sözü Please olmuşCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.