Genel Blog

Ülkemizde Uygulanan Selülit Tedavi Yöntemleri

160

Ülkemizde Uygulanan Selülit Tedavi Yöntemleri

Yaz öncesinde kadınların geçmiş kabusu kilosu, ikinci kabusu ise kurtulması epey tahakküm olan selülitleridir. Fakat birçok kadının sandığının aksine, yalnız kremlerle bu portakal kabuğu görünümünden kurtulmak türlü olmaz. Kremler destekleyici olarak kullanılmalı, tagaddi ve egzersiz alışkanlıklarını değişmek anne alınmalıdır.
‘Hızlı ve faal tıpkısı şekilde selülitten pekâlâ kurtulurum?’ diyorsanız; ülkemizde dahi uygulanan cümle yöntemler burada…
LPG uygulaması Portakal kabuğu görüntüsünü 15 seansta yok eden bu alet, ak kan akımının ve içki dolaşımının düzenlenmesine dayanıyor. Nesiç ortada biriken sıvının gereklilik yoluyla dışarıya atılması sağlanarak ödem çözülüyor. LPG uygulanırken yekpare vücudu kuşatan özel bir çorap giyiliyor. Çorabın kaygan yapısı sebebiyle vücuda bağdaşık ayrımsız uygulama yapılıyor.

Caci ovuşturma cihazı Londra’da 10 yıldır geçer bu cihaz Türkiye’da birlikte haddinden fazla rabıta görüyor. Özel ütü başlığı yardımıyla, kendine has ovma tekniği, birikmiş yağ kütlelerini dağıtarak vücuttan atılımını sağlıyor. Makine sayesinde vücuda tıpkı ensiz akım veriliyor ve böylecene kaslar sıkışıyor, nesiç toparlanıyor. Kaslar çalıştıkça sıkışmış toksinler vücuttan atılıyor. 10-15 projeksiyon sonrasında incelme ve sıkılaşma başlıyor. Deri kalitesinde artış sağlanıyor, göt düşüklüğü ortadan kalkıyor, selülit ağız ağıza yok oluyor ve kaslar güçleniyor.
Karboksiterapi Yöntemin huruç noktası, ‘tıpkı ortamın oksijensiz bırakılmasının o ortamdaki yağ dokusunun azaltılmasını tetiklemesi’dir. Cildin altına tafsilatlı tıpkısı iğne tarafından karbondioksit gazının verilmesi; öncelikle o bölgeye nefes akışını hızlandıran, daha de önemlisi dolaşımı düzenleyen tıpkısı mekanizmayı tetikliyor. Bu sayede kanın bir numara görevi olan oksijen nakil işlemi başlıyor. Karbondioksit sunulan bölgeye mevrut kanın bu bölgedeki karbondioksiti alıp adına müvellidülhumuza bırakmasıyla yağ hücrelerinde yağ yakımı başlatılıyor. Karboksiterapi hele LPG ile desteklendiğinde mükemmel tıpkı selülit tedavisine, lehçe zayıflamaya ve sıkılaşmaya olanak sağlıyor.
Kızılötesi ışınlar Kızılötesi şua veren bire bir makinenin altında karışık bölgelere, makineden ışın verilmesini sağlayıcı bantlar yapıştırılıyor. Adale animasyon etkisi olan bu araba belirlenmiş yağları azaltıyor. Metabolizmanın hızlanmasını sağlayıcı kızılötesi ışınlarla otama için 15 vizyon öneriliyor.
Lipoliz Eksiksiz dünyada uygulanan ve FDA onayı alan yöntemin sunma muhteşem özelliği spor ve diyetle yakılamayan, bölgesel ve mihman yağ depolarının erimesini bulmak. Yağları yakarken kurulu selülitleri otama eden formül; yağ hücrelerinin sürekli namına küçültülmesi ve namevcut edilmesi anlamına geliyor. Soya Fasulyesi yağından elde edilen maddenin düğümlü bölgelere enjekte edilmesiyle uygulanan Lipoliz, minimum dört seans sonra selülitlerde gözle görülür ayrımsız azalma sağlıyor.
Mezoterapi Selülit tedavisinin birlikte saç dökülmesi ve deri yaşlanması üzere da yeğleme ediliyor. Kadem, dip, bellek ve kollara iğne ile bağan dozlarda bitkisel asıllı çıkar yol karışımları veriliyor. 15 dakikada aynı gösterim bitiyor. Uygulama sonrası güneşe geçmek tehlikeli olacağı üzere hazirandan önceki uygulanması tavsiye ediliyor.
Ozon terapi Er Bezi şeklindeki bire bir kabın içre gerçekleşen terapide ozon buharı derinin altına inerek selülit hücrelerinin oksijenle dolmasını sağlıyor. kan dolaşımı hızlanıyor ve selülitli bölgeler harekete geçiyor. İdrar yoluyla toksinlerin atılımı sağlanıyor. Yöntemin mezoterapi ile gelişigüzel uygulanması başvuru ediliyor.
Masaj tedavisi Düğümlü bölgelerde uygulanan masajla, makro noktalardaki dolaşımın canlı hale gelmesi sağlanıyor. Bu nedenle profesyonel bire bir kişinin yapması gerekiyor.
Ultrason tedavisi Bu yöntem curcunalı dalgaları vibrasyon etkisi ile selüliti bölme ve idrar eliyle atılma esasına dayanıyor. Ultrason plakalarına jel sürülüyor. Selülitli bölgelere bu plakalar yerleştiriliyor. Ses dalgası derin ve yüzeysel yağları parçalayarak, o bölgenin incelmesi sağlanıyor.
İyonize edilmiş ilaçların, elektriksel yerine yüklenerek elektroporasyon teknolojisi ile dokulara yedirilmesiyle gerçekleşiyor. Sair yöntemlere göre otama süresini kısaltan aplikasyon antrparantez kap çatlakları, gün sonrası lekeler ve anti-aging amaçlı tedavilerde birlikte kullanılıyor.
Lipodissolve Vücutta yağ kâin bölgelere iğnelerle soya fasulyesi enjekte edilmesiyle gerçekleşen, ‘yağ çözülmesi’ anlamına gelen Lipodissolve yöntemi, mezoterapinin daha geliştirilmiş ayrımsız şekli. Dernekevi namına yerleşmiş yağ ve selülit depolarını uğur düzlük formül, yağları oksitleyerek hücre metabolizmasını hızlandırarak çalışıyor. En beş altı dört haftalık bir otama uygulanması gerekiyor.
Vacu styler Feza bilimcileri, etibba ve kozmetologlar ile işbirliği süresince senelerce süren tetkikat sonucunda geliştirilen alet; vücudu toksinlerden arındırarak, yağ çözerek ve sıkılaşma sağlayarak selülite çözüm sağlıyor. Menfi ve fazlalık hava yuvarı basınçları basınç ve cazibe gücü ile işleyişini sağlayıcı formül, korkulu tazyik sırasında bacaklara koku ve müvellidülhumuza pompalıyor. Efdal basınç sırasında ise iz koku ve toksinler damarlar ve lenf kanalları aracılığıyla hariç atılıyor.
Slide styler Bu alet; benzeri kumanda aletinden ve bu aletin melfuf parçalarından oluşuyor. Bandajlar; ayakların, bacakların, kalçaların, göbeğin veya yağ dahası varsa kolların etrafına sarılıyor. Basınçlı albeni üreten Slide Styler, havayı ayakuçlarından baldırlara, popoya ve kalçalara ulaşıyor. 30 dakikalık seansla şişlikler azalıyor ve hafiflik hissi oluşuyor. Kurulu selülitler için önerilen otama süresi 15-20 seans.
Spm vacupress Vakum uygulamasına raci yöntemle, şekillendirme ve sıkılaştırma cihazı hücreleri aktive ederek, dokunun derinliğindeki enerjiyi açığa çıkarıyor. Yağları çözerek cildin sıkılaşmasını ve pürüzsüzleşmesini sağlayan alet; bukanak, basen, kıç içi, beyin, mide, branş, sine, yüz ve açık giyimli bölgelerinde uygulanabiliyor.
Sono care Yerleşmiş yağlar, selülitler, problemli bölgeler, basen ve duraç çıkıntıları için şaşırtıcı niteliğindeki ultrason yöntemi Sono Care kalbi kırık durumlarda de liyakatli sonuçlar sağlıyor. Derinin ultrasona maruz kalması sonucu metabolizma enerjik ayla gelerek atılmış maddelerin vücuttan atılmasını kolaylaştırıyor. Bu muamele sonucunda cilt sıkılaşıyor, kap altındaki yağlar vücuttan atılıyor, dar masajla selülit ve basen sorunları başarılı bir şekilde çözümleniyor.
Marie Claire

Kimlik selülit kap nasıl kurtulabilirim? selülit tedavisinde muteber yöntemler selülitten kurtulabilir miyim? selülit başıma dert oldu selülitten bıktım zahir kurtulabilirim? selülit tedavisinde hangi yöntemler uygulanıyor? selülit tedavisinde ne vesait kullanılıyor? selülit tedavisinde hangi formül daha liyakatli?

Yoruma kapalı.