Genel Blog

Ultimate Settings Panel

32

Ultimate Settings Panel

Ultimate Settings Panel tüm bilgisayar ayarlarını bir araya toplayan ve kullanıcılara bu ayarlara süratli ve kolay bir şekilde erişme imkanı veren bir yazılımdır.

Bilgisayar kullanımımızda kimi zaman ayrı ayarları değiştirmemiz gerekebiliyor. Windows işletim sisteminde ise bu ayarların tümü tek bir yerde toplanmıyor. bu nedenle sıkça değiştirdiğiniz ayarlara erişmek zorlaşabiliyor ve size vakit kaybettirebiliyor. Ultimate Settings Panel bu tür durumlarda yararlanabileceğiniz bir basit erişim arabulucu olarak düşünülebilir. Ultimate Settings Panel esas olarak bilgisayarınızda bulunan bütün ayarları bir panel aşağı birleştiriyor. Program ayarları sekmeler halinde gruplamakta ve sekmeleri değiştirerek ihtiyacınız olan ayarlara erişmektesiniz. Bu Nedenle Windows Gezgini üzerinde sayfalar açma derdinden kurtuluyorsunuz.

Ultimate Settings Panel kontrol masası üstünde bulunan ayarları içöerdiği gibi çoğu farklı ayara da yer vermekte. Erişilebilirlik, kullanıcı yetkileri, fare, klavye, ağ bağdaştırıcısı gibi denetleme masası ayarlarının yanına Windows 8 işletim sistemine özel ayarlar, dil paketleri, büyütücü, eşitleme, disk birleştirme araçları gibi kısayollar Ultimate Settings Panel içerisinde bulabileceğiniz seçenekler.

Ultimate Settings Panel ile erişmek istediğiniz bilgisayar ayarlarını açılmak için tek yapmanız gereken bu ayarların üzerine tıklamak.

İndir

Bir önceki yazımız olan KMSpico başlıklı makalemizde kmspico indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.