Genel Blog

Ünlü Güzellerin Güzellik Sırları

137

Ünlü Güzellerin Güzellik Sırları

Ünlü güzeller, saç ve cild bakımları il ilgilendiren püf noktalarını açıkladı.Kimi annesinin tavsiyesine uyuyor, bazısı sağdan soldan duyduğunu. Fakat şurası söyleyebiliriz ki hepsinin püf noktaları katiyetle işe yarıyor. Denemekte üstünlük var 🙂

 

 

 

Çağla Şikel Saçlarıma sık sık tatlı badem antagonist bakımı yapıyorum. Saçlarım kuruduğunda evet da matlaştığında dipten pöç badem düşman sürüp, bildirme birkaç 1-2 saat bekletiyorum. Ardından sunturlu duruluyorum. Ahenkli yapıldığında basit haddinden fazla işe yarıyor.

Gülben Akil Baliğ Cildim için tabii ürünler kullanmayı seviyorum. Çokça henüz mıhlı ve emniyetli geliyor bana. Son dönemde uyguladığım bal maskesi dahi bunlardan biri. Tıpkısı tutar balı yüzüme ovma yaparak uyguluyorum. Cila veriyor ve yüklülük sağlıyor.

Yüksel Yanlışsız Lavanta düşman, badem hasım, hint bademi antagonist, sarıerik yağı ve biraz üstelik bebe yağını karıştırıp vücuduma sürüyorum. Bu kokteyl çokça aromalı, haza aynı nemlendirici haline geliyor. Şu zaman yüklü olduğum üzere mabeyin önleyici vazifesi de görüyor.

Ceylan Çapa Cildimi mebzul görmek ve nemlendirmek benim üzere çok balaban. Kap temizliği sonrası yüzümü Hindistan cevizi yağıyla nemlendiriyorum. Hem saf hem üstelik hafif yapısıyla cildime çokça gür geliyor.

Itır Zaman Natürel hizmet yöntemlerini sıklıkla kullanıyorum. Limonu sıktıktan sonra küsurat lifli kısmını vücuduma sürüyorum; cildimi yumuşatıyor ve canlandırıyor. Bir gayrı hizmet sırrım ise, deniz tuzu ve kimi hoş kokulu yağları didiklemek. Mısır Yasemini, portakal, badem, lavanta, jojoba düşman kabilinden yağları deniz tuzu ile karıştırıp, vücuduma peeling yapıyorum. Bu formül sayesinde cildimden geberik deriyi atarken, bir zamanda bile nemlendiriyorum.

Ahu Yağtu Haftada iki el yüzümü sodayla yıkıyorum. Antipatik soda cildimin canlanmasını ve gözeneklerimin sıkılaşmasını sağlıyor.

Özge Özberk Türk kahvesini içtikten sonra dibinde kalan telveyle ellerime peeling yapıyorum. Bu annemden öğrendiğim bir sır. Ellerinizin üstünü ve tırnak diplerinizi kahvehane telvesiyle domuzuna ovuşturun ve ılık suyla durulayın. Az Daha krem sürmeye gerek kalmayacak büyüklüğünde yumuşadığını göreceksiniz.

Acı Pelin Karahan Kivinin ayn altlarını rahatlatıcı etkisini duymuştum. Birkaç misil denedim, âdeta bile işe yarıyor. İnce şerha halinde gözlerinizin üstüne koyuyorsunuz; gözlerinizi hem dinlendiriyor hem da göz altındaki derin halkaların rengini alıyor. Bu yöntem kurtarıcım oldu Fatma Topbaş Saç bakımına temas zaman ilgi gösteririm. Natürel maskelerin beraberinde, bu küşayiş uyguladığım hususi ayrımsız formülüm var. Şampuanımın içine tıpkısı hacim bal koyuyorum ve karıştırıyorum. Bu karışımla saçlarımı yıkıyorum. Sonunda saçlarım hem besleniyor hem bile nemleniyor.

Siren Ertan Annemin tavsiyesini dinliyorum ve bazen geceleri yatmadan ilk yüzüme Bepanthen sürüyorum. Cildimi derinlemesine nemlendiriyor ve çok ongun hissettiriyor.

Etiket Ünlülerin Gösteriş Sırları görk püf noktaları gülben akil baliğ çağla şıkel ahu yağtu acı pelin karahan itır gün yüksel yanlışsız ceylan çapa gayrı özberk siren ertan

Yoruma kapalı.