Genel Blog

Ünlü isimlerin zayıflama telaşı

19

Ünlü isimlerin zayıflama telaşı

Kışın aldıkları kilolardan rahatsız olan kadınları da zayıflama telaşı sardı. COVID-19 salgınıyla mücadele dahilinde 17 Mayıs’ta başlayan bütün kapanma ve sokağa çıkma yasağı öncesi sosyete, sanat ve gösteri dünyasının meşhur hanımları soluğu zayıflama kamplarında ve sağlık durumu otellerinde aldı. Spiker Saba Tümer, Elif-Ayşe Boyner, Ece Sükan ve Berrak Tüzünataç kısıtlama öncesi Bodrum’da kampa girenler arasındaydı.

Kızıldeniz’de kampa girmiş

Dünya dalış rekortmeni, Türkiye Sualtı Hokeyi Ulusal Takımı oyuncusu Şahika Ercümen, başarılı dalışlarıyla ‘Guinness Dünya Rekorlar Kitabı’na girip ülkemizi gururlandırmıştı. Pandemi döneminde istediği egzersiz imkanlarını bulamayan Şahika yeni rekorlara göz dikti. Önceki gün Darı’a giden milli sporcu dalgıçların cennet dalış bölgesi olan Kızıldeniz’de kamp yapacak. Bir ay sürecek olan bu kampta dalışlar yapıp antrenman açığını kapatacak.

608e756cbf21441f6452c474

Bir önceki yazımız olan Reyting sonuçları 1 Mayıs Cumartesi: Gönül Dağı, Kardeşlerim, Savaşçı reytingleri başlıklı makalemizde 24 mart reyting sonuçları, 29 eylül reyting sonuçları ve haftalık reyting sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.