Genel Blog

Ünlü türkücü Berdan Mardini ile Fatoş Mardini boşandı

23

Ünlü türkücü Berdan Mardini ile Fatoş Mardini boşandı

Berdan Mardini’nin avukatı Nezir Burak Beliktay, yaptığı yazılmış açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Ülkemizin kıymetli sanatçılarından müvekkilimiz Berdan Mardini’nin boşanma süreci ile ilgili bir kısım milli basın ve haber ajanslarında yapılan haberlere ilişkin kamuoyuna tanımlama yapma zarureti hasıl olmuştur.

Taraflar arasında evliliklerinin başlangıcında bulunan duygu ve akıl birliği zamanla yerini fikri çatışmaya bırakmış olup şiddetli geçimsizlik halinin doğması sebebiyle müşterek yaşam her iki taraf açısından da çekilemez ışık halkası gelmiştir.

Izdivaç birliğinin temelinden sarsılması sebebiyle taraflar ayrılma kararı almışlardır. Taraflar boşanmanın parasal ve sair sonuçları ile velayetin babada kalması hususlarında mutabık kalarak anlaşmalı boşanma aracılığıyla 29 Mart 2021 tarihinde evliliklerini sonlandırmışlardır.

Bu süreçte müvekkilimiz hakkında sosyal ağ ve basın organlarında hakaret ve iftirada yer alan kişilerle ilgili hukuki haklarımızı kullanacağımızı önemli bildiririz”

Bir önceki yazımız olan Demet Akalın ile Esra Balamir küslüğü bitti mi? başlıklı makalemizde demet akalın ile alişan, demet akalın ile alişan bugünkü konukları ve demet akalın ile alişan sabah sabah hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.