Genel Blog

Ünlü Yıldızların Güzellik Hileleri

147

Ünlü Yıldızların Güzellik Hileleri

Güzellikleriyle Adlı olan Hollywood’un fena hâlde yıldızları nasıl hakeza iyicene olduklarını, makyaj hilelerini ve sunturlu olma yollarını özlük anlatımlarından derlediklerimizle paylaşacağız. Kimi kadınımız Hollywood yıldızlarını gördüğünde Ilenç keşki ben da o kadar evire çevire olabilsem demiştir. Bazen onlar kabilinden olamam umutsuzluğuyla umursamamıştır. Halbuki adlı yıldızların güzelliklerini size paylaşacağımız başlıca hileler oluşturmakta. Biz okuduk ve şöyle yorumladık; İşin sırrı deri ve vücut bakımında sonrasındaki aşamada akıllıcasına makyaj yapımı yetiyor. Fena Hâlde karı yoktur Bakılmamış Karı vardır sözünü söyleyerek paylaşımımızdaki subjektif bakışıda öne koymuş oluyoruz. Kadın hayatını ilişik konular ile Www.Kadinay.Net Sizlerle. Kadına dair herşey…

 

İşte Size Hollywood Yıldızlarının Hileleri  

Kate Winslet

Kate Winslet Güzelliği Kate Winslet Resmi Kate Winslet Güzellik Sırrı

Kate Winslet: İyi bire bir göz kreminin yerini tek molekül tutamaz. Stresliyken, seyahatteyken çöken ayn altlarınızın genişlik ihtiyaç duyduğu madde kişi ihtiyacına akıllıca ayrımsız kremdir.

Mary J. Blige

Mary J. Blige Güzellik Sırrı Mary J. Blige Makyaj Tarifi Hollywood Yıldızları

Mary J. Blige: Temas koşulda hangi olursa olsun, geceleyin yüzünüzü akarsu ile temizleyin. Susuz tasfiye asla suyun yerini tutamaz. Makyaj olsun olmasın, yüzünüze su değdirmeden yatağa gitmeyin.

Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow Güzelliği Gwyneth Paltrow Resmi Hollywood Yıldızı Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow: Cildi üzere omega 3 yağı kullanıyor. Cildime yağ sürmeyi seviyor.

Lucy Liu

Lucy Liu Güzelliği Lucy Liu Bakım Sırrı Hollywood yıldızı Lucy Liu

Lucy Liu: Cildini ihya etmek için benzeri sarhoş buzu yüzünde gezdiriyor. Cildi anında canlandıran bu yöntem tıpkısı zamanda dinç görünümün de sırrı.

America Ferrera

America Ferrera Güzellik Sırrı America Ferrera Makyaj tarifi Hollywood yıldızı America Ferrera

America Ferrera: Su içmeyi arttırdığı günden beri cildinin, tırnaklarının ve saçlarının elan hatasız ve mıhlı göründüğünü söylüyor. Güzelliğinin sırrı olarak verimli akarsu içmesini gösteriyor.

Scarlett Johansson

Scarlett Johansson Güzellik Sırrı Scarlett Johansson Resmi Hollywood yıldızı Scarlett Johansson

Scarlett Johansson: Yüzüne ışıntı beslemek istediği ahit, cildinin bazını donuk yapıyormuş. Boğunuk tene ışıltılı ruj ya bile allık sürerek ilgi cazip tıpkısı görünüş elde ediyormuş. 
Liv Tyler: Fondöteni ve allığı (belli belirsiz pembe) uyguladıktan sonradan şeffaf benzeri türap pudrayla üstünden geçin. Sonradan az buçuk gülsuyu spreyi sıkın. Beş Altı an bekleyin. Son; diyapozitif ve makyajsız kabil sâdır  bakımlı ayrımsız cilt.

Rachel Bilson

Rachel Bilson güzellik hilesi Rachel Bilson Resmi Hollywood yıldızı Rachel Bilson

Rachel Bilson: Güneşte noksan kadar tabii ayrımsız manzara için, yanaklarına ve ayn kapaklarına bronzlaştırıcı türap pudrayı hafifçe sürüyormuş.

Eva Mendes

Eva Mendes güzelliği Eva Mendes Resmi Hollywood yıldızı Eva Mendes

Eva Mendes: Makyaj açmak istemediğiniz günlerde günlük nemlendiricinizle projektör bronzlaştırıcınızı (tıpkısı damla) karıştırın. Bunu yüzünüze sürün, bayındır ve ak pak görünürsünüz makyaja lüzum olmadan…

Ellen Pompeo

Ellen Pompeo cilt bakımı Ellen Pompeo Resmi Hollywood yıldızı Ellen Pompeo

Ellen Pompeo: Buğulu ayrımsız ayn makyajı üzere ayn kapaklarınıza nemlendirici sürün. bundan sonra ayn kalemi uyguladığınızda o bizatihi dağılıp buğulu aynı zevahir alacaktır.

Etiket güzellik hileleri Adlı yıldızların makyaj hileleri Hollywood yıldızlarının güzellik sırları Kate Winslet görk sırrı Mary J. Blige Görk sırrı Gwyneth Paltrow Deri bakımı Lucy Liu Üzeri Güzelliği America Ferrera Keski bakımı Scarlett Johansson Makyaj Tarifi Rachel Bilson bronzlama sırrı Eva Mendes tabii güzellik formülü Ellen Pompeo Ayn makyajı

Yoruma kapalı.