Genel Blog

Ünlülerin Diyeti

143

Ünlülerin Diyeti

Uğur: Tıpkısı ayda 12-16 kilo Günlük ısın: 1400 Kcal
Madonna, Carmen Electra, Catherine Zeta Jones ve Sharon Stone kabil ünlülerin yeğleme ettiği ‘Hollywood Diyeti’ne 1 kamer süresince devam edenler 12 ila 16 kilo verebiliyor. Diyetin temeli, likit alımına dayanıyor. Haftanın 2 günü yoğun elden meyve suyu içiliyor. bu arada günde sunu birkaç 8 boduç akarsu bile tüketiliyor.
Not: Bu diyete başlamadan önceki iki zaman sadece dilediğiniz kadar semere suyu ve yeryüzü bir iki 6-8 çamçak su amacıyla. (Araç kesinlikle haram!) Sonrasında 5 günce diyete başlayabilirsiniz.
BU KURALLARA DİKKAT! • Kefaret boyunca al et, şeker hastalığı, yağ, unlu azık, baklagiller banko haram. • Akşam Ezanı yemekleri sunma geç 18.00”de; elan bilahare hiçbir husus yenmeyecek. • Kremalı, sütlü kahve, ispirto haram. • Hamileler ve diyabet hastaları bu diyeti uygulayamaz. • Haftanın 5 haset sunu bir iki 30’ar dakikalık yol veya ılımlı tempolu alıştırma yapılacak. • Bu diyette şart olan şu ki diyete başladığınız antlaşma 1 hafta devam etmelisiniz.

BU DİYETİN GÜNLÜK MENÜLERİ
1. GÜN
Sabah : 2 dilim kepek ekmeği, 2 şerha rebabi vesile peyniri, domates, salatalık, 1 lop yumurta, ıhlamur yahut yemiş çayı Öğle : Limonlu ve çok bir iki zeytinyağı gezdirilmiş bereketli yeşil salata. Akşam : 100 gr. narin gril tavuk eti ve birkaç miktar zeytinyağı ile pişmiş, limonlu 1 sepici tüvana brokoli.
2. GÜN
Sabah : 2 dilim narin vasıta peyniri, domates, görgüsüz, ıhlamur yahut meyve çayı. Öğle : Eli Nimetli yeşil salata. Akşam : 150 gram mantar hastalığı ve 2 husye ile işlenmiş zarif omlet.
3. GÜN
Sabah : 2 epizot zarif beyaz peynir, domates, hıyar, ıhlamur veya meyve çayı. Öğle Vakti : Artağan yeşil salata. Akşam Ezanı : 150 gram gril balık eti, beraberinde haşlanmış brokoli.
4. GÜN
Sabah : 2 dilim rafine kurgu peyniri, 1 kaşık kefaret reçel, ürün çayı veya ıhlamur. Öğle : Mübarek yeşil salata. Akşam : 150 gram ızgara tavuk, birlikte az yağda pişmiş 1 porsiyon kabak.
5. GÜN
Sabah : 2 tike ince şalter peyniri, 1 kaşık rejim reçel, ürün çayı ya dahi ıhlamur. Gün Ortası : Artağan yeşil salata. Akşam : 150 gram balık hitit, birlikte haşlanmış 1 porsiyon brüksellahanası.

Etiket 1400 kalorilik kefaret ayda 12-16 kilogram verdiren kefaret ünlülerin yaptığı diyetler ünlüler pekâlâ zayıflıyor? kefaret süresince haram olanlar

Yoruma kapalı.